You are here:Start>Forum>Forum>VW>Moduł zapalający światła.

Forgot password? | Forgot username?

Moduł zapalający światła.

Moduł zapalający światła.

Kolega kupił sobie samochód i ma w nim fajny bajer. Po zapaleniu samochodu światła włączają się automatycznie i automatycznie gasną po zgaszeniu. Urządzenie ma zamontowaną też czujkę i potrafi przełączać światła z tych do jazdy dziennej na drogowe (kolega nie ma dziennych więc ta opcja jest u niego odłączona i nie wiem jak to działa). Spotkał się ktoś, z takim urządzeniem ? Chętnie wrzuciłbym sobie coś takiego do mojego Golfa.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

Taki moduł, który automatycznie będzie włączał światła po zapaleniu auta kupisz w sklepie motoryzacyjnym albo na allegro - koszt ok 100zł.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

Orientujesz się może jak wygląda kwestia tych wszystkich bajerów (czujnik zmierzchu, włącznik awaryjnych przy gwałtownym hamowaniu) ?. W sumie to nie są mi one niezbędne ale tak uzbrojona fura robi wrażenie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

Taki produkt Made in EU kosztowałby pewnie ze dwa klocki. Skośnoocy robią to za 200zł ale sądzę, że taki urządzenie to wstęp do pożaru w aucie. Nie oszukujmy się, te funkcje do tej pory dostępne w klasie premium, teraz też w klasie średniej i to musi kosztować. Można to zrobić po kosztach ale trzeba zadać sobie pytanie o żywotność i sprawność.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

Ale o jaka kwestię ci chodzi? O dostępność czy podłączenie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

O to jak to się sprawdza w praktyce. Kolega kupił kiedyś programator wycieraczek i nie użył go nawet raz bo po podłączeniu wszystko zaczęło wariować. Z dosłaniem był problem bo to część elektroniczna a one nie podlegają zwrotom. Nie chce wywalić pieniędzy w błoto więc pytam.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

No właśnie z tym bywa różnie i najlepiej jak kupisz moduł u sprawdzonego źródła i zlecisz montaż elektrykowi. Już kilkakrotnie korzystałem ze sklepu AVT i wiem że mają dobry towar, nie ma problemu z odesłaniem. Myślę że koszt montażu jest niewielki a elektryk zrobi tak żeby wszystko grało jak trzeba. Ja nie mam przekonania do samodzielnego dłubania w elektryce auta, zwłaszcza w nowych samochodach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

Dokładnie tak jak kolega pisze. Teraz to co najwyżej można sobie nosie podłubać a nie w instalacji. Ja z własnego doświadczenia wiem, że wiele osób nie potrafi czegoś zamontować albo używać a potem drze ryja, że chiński szajs. Z drugiej strony musisz mieć świadomość, że te produkty nie grzeszą jakością. Zakup tego typu urządzeń to zawsze loteria.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

No włąśnie sam się zastanawiam nad zakupem automatycznego włącznika świateł bo już raz mandat dostałem za jazdę bez świateł. Tylko jakies to wszystko liche dla mnie, taki włącznik kupisz za 20zł  plus instrukcja do samodzielnego montażu. Nie wiem czy ktoś z takich urządzeń korzystał ale nie mogłem znaleźć nic droższego. Możecie polecić jakąś dobrą firmę co produkuje takie gadżety? Bo te za 20zł to chyba wszystko chiny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

Obawiam się, że nawet te droższe też są z chin tylko mają inne nalepki. Mój kolega który od pewnego czasu tropi różne sprzedażowe przekręty i niedomówienia pokazywał mi płytkę z radia znanej i cenionej marki oraz płytkę z chińskiego radia za 99,99 kupionego w hipermarkecie. Obie były identyczne. 20 zeta to niewiele.  Kup i enjoy the ride.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
63

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top