You are here:Start>Forum>Forum>VW>Moduł zapalający światła.

Forgot password? | Forgot username?

Moduł zapalający światła.

Re: Moduł zapalający światła.

enjoy the ride mówisz, ja się tylko boje że taki chiński syf może mi więcej szkody narobić niż pożytku bo jak zacznie mi elektryka wariować? Niby instrukcja montażu prosta ale najbezpieczniej jest zabrac do elektryka i niech on sam sprawdzi a w razie czego odmówi montażu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

To, że chińskie nie oznacza jeszcze, że jest bardzo złe. Tak jak pisałem wcześniej, kolega zakupił sobie sprzęt za 13 tys zł. Wybrał model renomowanej firmy. Chinola w tych samych parametrach miałby za 6-7 tys. Po miesiącu sprzęt domówił posłuszeństwa. Oddał do serwisu. Pod trzech tygodniach sprzęt wrócił z notką, że usterka powstała z winy użytkownika i dalsza gwarancja jest anulowana. Kolega się wkurw... i oddał do zrobienia koledze, który jest elektronikiem. Naprawa to koszt 1tys zł. Komentarz elektronika bezcenny: "jak kupujesz sprzęt z chińskimi podzespołami to się nie dziw" Chłopaczek poprawił maszynę po swojemu i teraz gra i buczy.
Wracając do tematu. Montażu u fachowca zawsze jest dobrym pomysłem ale też nie gwarantuje sukcesu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

Kazdy tylko narzeka że chińskie badziewie itd ale jak tak na dobrą sprawe to nikt nie zdaje sobie sprawy że praktycznie wszystko jest produkowane przez chińczyków. Kupiłem sobie ostatnio bardzo dobrą lustrzankę Canona i co? Też większość elementów produkowana jest w Chinach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Moduł zapalający światła.

O tym wcześniej pisałem. Tak jak mówi mój kolega: jest wielka różnica między tym co chińskie i tym co produkowane w chinach. Kiedyś synonimem szajsu był sprzęt robiony w ZSRR dziś w chinach. Jak tak dalej pójdzie to przez ten wszystkie cholerne normy i obostrzenia niedługo europejskie będzie znaczyć chu...we

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top