You are here:Start>Forum>Forum>VW>Bora-opinie

Forgot password? | Forgot username?

Bora-opinie

Re: Bora-opinie

Dokładnie jest tak jak piszesz. Pomysł sprzedaży chodził mi po głowie od dłuższego czasu. Ja akurat napaliłem się na Subaru Forestera. Znajomy miał do sprzedania więc puściłem swój samochód w ogłoszenia. W sumie przyjechało dwóch gości. Jeden zaczął mnie wyzywać od oszustów i straszyć sądem i policją bo nie spuściłem mu 700zł a w ogłoszeniu było napisane, że do negocjacji. Durgi przywalił się do błotnika. Przez telefon mu powiedziałem, że był uderzony i został pomalowany ale pan fachowiec znalazł ślady po spawaniu ćwiartki i nerkę w bagażniku. Nie wspomnę już o ludziach, którzy dzwonili o 23.52 z pytaniem czy za 2100 oddam. W międzyczasie Foresterek znalazł nowego właściciela.
Chyba wezmę tą Borę bo taka okazja się chyba nie trafi już więcej

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Bora-opinie

Nie ma sie też ludziom co dziwic bo wiadomo ze na rynku pełno cwaniaków co złom sprzedaja jako prawie nowe auta, ludzie tez kasy nie maja więc chcą sie targować. Każdy wie ze po zakupie auta i tak będzie musiał pól rzeczy powymieniać a to kosztuje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Bora-opinie

Sęk w tym, że cwaniaki są po jednej i drugiej stronie. To nie jest tak, że bidny kupujący jest naciągany ze wszystkich stron. Czasami ten który kupuje też kawał chama i naciągacza.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Bora-opinie

Dlatego nie ma co liczyć na uczciwość innych tylko zabrać auto do mechanika i sprawa się wyjaśni.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Bora-opinie

Tak się złożyło, że pochwaliłem się szwagrowi zamianą (właściwie to chęcią zamiany). On od dawna chorował na Borę i nie miał tych wątpliwości co ja. O ile wiem to chłopaki zamknęli już temat. Szwagier będzie jeździć Borą a znajomy dostanie za nią Vento. Przyznam, że trochę mi ulżyło bo jakoś tak nie byłem przekonany do tej transakcji.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top