Jesteś tutaj:Start>Forum>Forum>SKODA>strzelanie gazu

Zapomniałeś hasła? | Zapomniałeś nazwy użytkownika?

strzelanie gazu

Re: strzelanie gazu

witam.jestem tu nowy i  podepnę się pd temat bo mam ten sam problem i nie chcę się powtarzać i zakładac drugi.
U mnie też strzela  spod maski dobiega głośny huk a w środku czuć spaleniznę. Dzieje się tak najczęściej jak ruszam albo redukuje bieg na niższy a do tego zawsze jak jest na dworze wilgotno to na mur beton wiem że będzie strzelać. Byłem u gazownika trzy razy i gościu niby wyregulował a jak nic nie dało to kazał wymienić świece a później cewkę ale nic nie pomogło.

Administrator wyłączył możliwość pisania postów przez niezalogowane osoby. Proszę się zalogować lub zarejestrować aby kontynuować.

przyczyna może być zacieranie się silniczka krokowego LPG, może być wina mieszanki i złego ustawienia sterownika pod kątem wzbogacania mieszanki. W brew pozorom regulacja to nie taka prosta sprawa. Trzeba pojechać do gazownika tylko może innego.

Administrator wyłączył możliwość pisania postów przez niezalogowane osoby. Proszę się zalogować lub zarejestrować aby kontynuować.

acha, jak strzela zawsze gdy jest wilgotno to musi byc jakieś przebicie/zwarcie w instalacji

A jak u Ciebie wygląda kwestia jazdy na benzynie ? Jeśli problem występuje gdy jest wilgotno to ja też bym obstawiał jakieś przebicie ale może to też być problem niewłaściwej regulacji. Wbrew pozorom warunki zewnętrzne mają wpływ na pracę silnika.

Na benzynie wszystko jest ok, nic mi nie strzela normalnie silnik pracuje i tylko na gazie mam takie jazdy.

Jeśli tak się sprawa ma to podobnie jak koledze radzimy udać się do innego mechanika/gazownika. Jeśli problem dotyczy tylko gazu to raczej jest on wyłącznie z gazem związany. Znam przypadki kiedy np. świece powodowały problemy gazem a na benzynie było w miarę spoko ale to są przypadki dość rzadkie. Wydaje mi się, że w tym przypadku należałoby zacząć od filtrów i czyszczenia a nie od regulacji ale to moje zdanie i nikomu nie będę go narzucał.

0 gości czyta ten temat 0 użytkowników czyta ten temat

Informajce

Statystyki

Wszystkich tematów:
955
Wszystkich ankiet:
0
Wszystkich postów:
6106
Użytkownicy

Ogólnie:
559
Ostatnio dołączył:
Shakal85
Obecnie online:
0
Gości online:
31

Online: 
Brak użytkowników online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
skoda fabia
in Ogólne
Paź-01-2019 15:18:38
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Paź-19-2018 23:29:44
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Paź-19-2018 23:27:14
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:23:03
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:22:59

Najnowsze wydarzenia

Przepraszamy, brak imprez.
Początek strony