You are here:Start>Forum>Forum>PEUGEOT>Problem z drążkiem stabilizatora w 206

Forgot password? | Forgot username?

Problem z drążkiem stabilizatora w 206

Problem z drążkiem stabilizatora w 206

Problem jest tego typu. Znajoma odstawiła swój samochód do warsztatu. Mechanik miał wymienić m.in drążki stabilizatora. Z jednej strony wymienił bez problemu ale z drugiej, drążek wyraźnie się postawił i koleś olał tema i go zostawił. W sumie lepiej by zrobił jakby olał temat zupełnie po pierwszej próbie ale ten kretyn kręcił (chyba nawet w złą stronę) i zupełnie zerwał łeb na ampula. Zna ktoś sposób na odkręcenie tego dziadostwa ? Próbowaliśmy już morsem i kombinerkami, używaliśmy łomu i nic.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z drążkiem stabilizatora w 206

Teraz to tylko ciąć.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z drążkiem stabilizatora w 206

Sprecyzuj nieco. Ja już kiedyś naprawiałem ten samochód (dokładnie ta sama usterka) i załatwiłem to tak, że przeciąłem drążek i dogiąłem go na maksa. Wtedy to pomogło teraz też tak zrobiłem ale nic to nie dało. Nawet z pomocą łapki nie dało się tego rady ruszyć. Jutro wybiorę się do kumpla po szlifierkę prostą pneumatyczną a odpowiednim frezem i trzeba będzie łeb śruby uciąć. Trochę ryzykowne bo można pochlastać przewody.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z drążkiem stabilizatora w 206

Bez rozcięcia nakrętki (bo chyba o to Ci chodzi) chyba się tego załatwić nie da. Z kątówką to trzeba uważać bo można niezłej bidy narobić. Taką pneumatyczną szlifierką będzie jeszcze gorzej bo ją z ręki wyrywa. Następnym razem zainwestuj w drążki dobrej jakości. Takie chce dzieją się przez zaniedbanie albo przez słabe materiały.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top