You are here:Start>Forum>Forum>MITSUBISHI>Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

Forgot password? | Forgot username?

Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

Zasyfił mi się nadmuch na szybę i nie bardzo mam pomysł jak go przeczyścić nie rozbierając auta. Próbowałem sprężarką ale jak dmucham w nawiewy to nic się nie dzieje.
Macie może jakieś sposoby, żeby sobie z tym poradzić ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

Bez demontażu trudno będzie ci dobrze wyczyścić dlatego nie ma co kombinować tylko trzeba rozmontować.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

Takiej odpowiedzi się obawiałem. Słyszałem kiedyś, że w serwisach klimatyzacji mają jakiś sposób, żeby sobie z tym poradzić. Jak byłem na nabijaniu klimy to prosiłem o przeczyszczenie nawiewów. Facet coś tam niby dłubał ale efekt jest mierny więc podejrzewam, że to miejska legenda albo typ się na swojej robocie nie zna.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

Z tego co wiem to właśnie sprężarkę używają, no chyba że mają jakiś inny sprzęt niż ty.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

Zwykła sprężarka nie daje sobie rady bo za wiele jest ujść powietrza. Kombinowałem już na wszystkie sposoby i nic ciekawego nie wymyśliłem. Na początku wydawało się, że odniosłem sukces bo z nawiewów po dmuchnięciu sprężarką poleciała chmura kurzu. Niestety po włączeniu nawiewów nie było już tak różowo. Kurz z nawiewów był tylko powierzchniowy a głęboko nadal siedzi syf.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

W ten sposób to możesz tylko zaszkodzić bo teraz to pewnie popchnąłeś cały brud w głąb i efekt jest taki że nic nie dmucha albo jak dmucha to milionami bakterii, grzybów i innych syfów do wnętrza. Nie masz co kombinować tylko wszystko rozebrać i wyczyścić jak trza.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sposób na czyszczenie nawiewów bez demontażu ?

I nawet już zacząłem. Przy dobrych wiatrach to w tydzień może się wyrobię. Jest milion śrubek i haczyków. Jak doliczyć do tego konieczność odpinania kabelków to aż mnie w środku coś ściska na samą myśl.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top