You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>Preparat do usuwania rdzy.

Forgot password? | Forgot username?

Preparat do usuwania rdzy.

Preparat do usuwania rdzy.

Jakiś czas temu kobita na parkingu zarysowała Avensisa mojego sąsiada. Sąsiad mocno się wkurzył i postanowił się z kobitą tłuc po sądach. Przez cały czas auto nie było naprawiane bo wzywaniu byli rzeczoznawcy i eksperci. Teraz kiedy już wygrał i wyrwał od baby pieniądze (szczegółów nie znam więc nawet nie pytajcie) zabrał się za naprawę. Wpadł on na szatański plan, żeby parę złotych zaoszczędzić i postanowił naprawić to w domu. W miejsce uszkodzenia wlazła się rdza.  Czyścić nie chce bo się boi uszkodzeń. Wymyślił, żeby pociągnąć to jakimiś chemicznymi cudami. Nigdy tego nie stosowałem i byłym wdzięczny za opinie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

Kumpel używał środka sprowadzonego z Niemiec  - BRUNOX i powiem ci że efekt był bardzo dobry. Rdza została usunięta ale środek pozostawił ciemny nalot więc trzeba pomalować ale generalnie efekt bardzo dobry, czy rdza nie wylezie za jakiś czas zobaczymy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

do usuwania nalotów rdzy to ok taki środek może pomoże ale na pewno nie usunie głębszych ognisk rdzy, do tego tylko wizyta u lakiernika jest potrzebna.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

Fura oczywiście pójdzie do lakiernika ale naprawę sąsiad chce zrobić we własnym zakresie. Za tym rozwiązaniem przemawiają dwie kwestie. Po pierwsze będzie taniej (tak mu się wydaje ale ja nie jestem tego taki pewien), po drugie będzie miał gwarancję, że naprawa będzie wykonana dobrze. Niestety nie wszyscy lakiernicy się przykładają i jak pokazuje, życie nawet tym z nieposzlakowaną opinią zdarza się fuszera.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

Z tego co piszesz to nie sa to raczej naloty rdzy to ja nie wiem jak taki środek ma pomóc.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

BRUNOX  sobie odpuść bo jest to drogi produkt a po pewnym czasie i tak wszystko zgnije. Taki sam efekt uzyskasz stosując najtańszą farbą antykorozyjną. Znacznie lepszy jest kwas fosforowy w dowolnym odrdzewiaczu np. Dragon.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

po co wydawac kase na jakies drogie preparaty? Lepiej zastosować to  : http://www.youtube.com/watch?v=LNfartrdfI0#at=102

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

dobre dobre i pomysleć co taka cola w organizmie robi nowyt/scared

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

Z tą Coca-colą to jest ściema. Kiedyś w pogromcach mitów czy innym Galileo sprawdzali jak się to ma do rzeczywistości. Ten sam efekt osiągnęli stosując płyn do naczyń (o ile dobrze pamiętam). Co do preparatów to służą one głównie do czyszczenia a nie do usuwania. Jeśli masz rdzawy nalot to jak najbardziej, jeśli są wżery to najlepiej sodować albo piaskować ewentualnie szczota druciana i ogień.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Preparat do usuwania rdzy.

używałem Brunoxa i rdza wyszła  po pół roku, tylko niech mi nikt nie pisze ze nie umiałem go używać bo wszystko robiłem zgodnie z instrukcja na opakowaniu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top