You are here:Start>Forum>Forum>MAZDA>czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

Forgot password? | Forgot username?

czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

Re: czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

No na pewno tylko pytanie jak go wyrobić? Patent z naklejką na desce może i jest dobry ale czy podziała na tle żeby sobie wyrobić nawyk? Pamiętam kiedys koleżanka miała wszystkie kwiaty uschnięte w mieszkaniu bo zapominała o ich podlewaniu. Kiedyś przyszedłem z wizytą i patrzę a tam na ścianie wielki napis - PODLEJ KWIATY!. Pytam co to, a ona że nakleiła sobie żeby pamiętać o regularnym nawadnianiu roślin. Po kilku tygodniach przychodzę do niej i widzę wszystkie kwiaty uschnięte na wiór. Pytam co z napisem, a ona na to że zapomniała go czytać! nowyt/laughing  nowyt/laughing

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

W takim przypadku nie wydaje mi się aby kontrolka wiele zdziałała. U mnie od dłuższego czasu świeci się rezerwa (wynik uszkodzenia pływaka). Przez kilka dni denerwowało mnie to niemiłosiernie teraz już się przyzwyczaiłem i olewam temat zupełnie. Wychodzę z założenia, że jeśli się chce to można. Koleżanka widać nie szczególnie lubiła kwiaty wiec...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

na wszystko jest jakiś sposób, koleżanka powinna hodować kaktusy nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

albo kupić żeń szeń na pamięć

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

Wy się śmiejecie a problem jest poważny. Rozebrałem dziś pół auta i muszę stwierdzić, że taka modyfikacja jest poważniejsza niż myślałem. Zamontowanie tego we właściwy sposób chyba jest niemożliwe. W nowszych samochodach przy klamrze jest napinacz. W starszych nie ma kontrolki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

Adrian1 wrote:


Wy się śmiejecie a problem jest poważny. Rozebrałem dziś pół auta i muszę stwierdzić, że taka modyfikacja jest poważniejsza niż myślałem. Zamontowanie tego we właściwy sposób chyba jest niemożliwe. W nowszych samochodach przy klamrze jest napinacz. W starszych nie ma kontrolki.

Sorry ale nie łapię, czy coś mnie ominęło? O jakiej modyfikacji ty piszesz i dlaczego rozebrałeś pół auta?? nowyt/confused

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: czy da się zamontować czujnik zapięcia pasów?

Trochę za duży skrót myślowy. Chciałem za szybko napisać i wyszła bzdura. Mój komentarz dotyczył meritum dyskusji. Chodzi o to, że rozbierałem swój samochód i przyjrzałem się jak zrobiony jest taki czujnik. Kolega pytał o możliwość zamontowania takiego czujnika i ja odpowiedziałem. Teraz chyba wszystko jasne ? nowyt/winking

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top