You are here:Start>Forum>Forum>HYUNDAI>zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego

Forgot password? | Forgot username?

zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego

Re: zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego

Mówcie co chcecie ale ja w życiu bym takiej dojazdówki nie kupił. Ani nie pojedziesz normalnie, auto przekrzywione wygląda beznadziejnie, podczas jazdy słychac szumy i pojawiają się drgania. Normalne kolo zapasowe to koło zapasowe, bez problemu możesz kontynuować podróż i jechać jak szybko chcesz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego

Jak przeczytasz dokładnie całość tematu to dowiesz się, że kolega "walczy o miejsce" w samochodzie. Według mnie w konfrontacji dojazdówka vs zestaw naprawczy. Koło dojazdowe wypada znacznie lepiej. Idea koła odjazdowe jest taka, że ma ona służyć jako rozwiązanie awaryjne. Na niej się nie jeździ i nie wygląda. Montuje się ją aby odjechać do zakładu wulkanizacyjnego lub do miejsca docelowego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego

Ja kiedyś kupiłem taki zestaw naprawczy bo tez wożę koło zapasowe w bagażniku ze względu na lpg. Przed wyjazdem na wakacje potrzbowałem miejsca na bagaż więc wywaliłem koło i kupiłem piankę ciśnieniową taką jak na tym filmiku. Niestety, jak złapałem gumę to uszkodzenie było zbyt duże i pianka nie zalepiła dziury w całości więc musiałem dzwonić po pomoc drogową i zabuliłem kupe kasy. Od tamtego czasu nie rozstaje się z kołem zapasowym. Wolę wziąć mniej bagażu niż zostawić koło w domu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego

spoko, chyba jednak koło dojazdowe to najlepsze rozwiązanie, patrzyłem juz na ceny i myslę że się na takie zdecyduje

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego

Przewaga dojazdówki nad zestawem naprawczym, choćby nie wiem jak drogim jest bezdyskusyjna i nie ma co tu więcej na ten temat się sprzeczać. Kolego Paweł - zgodzę się że nie jest to rozwiązanie pozbawione wad ale jednak z dwojga złego jest ono najlepsze.  Najważniejsze, ze udało się nam przekonać kolegę  Guza do lepszego wyboru.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top