You are here:Start>Forum>Forum>FORD>Czujnik cofania- opinie

Forgot password? | Forgot username?

Czujnik cofania- opinie

Czujnik cofania- opinie

witam, czy ktoś montował u siebie czujnik cofania z tych dostępnych na internecie? Odkąd moim mondeo jeździ ojciec juz cały zderzak mam porysowany nowyt/angry  i zastanawiam się nad zakupem czujnika cofania.Znalazłem taki z 4 sensorami i wyświetlaczem LCD na podsufitkę z wbudowanym buzzerem.
W sumie grosze to kosztuje bo ok 80zł ale nie wiem czy to sie sprawdza. Ma ktoś cos takiego u siebie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czujnik cofania- opinie

Miałem okazję korzystać z takiego gadżetu. Jeśli nie używasz go jako wspomagacza to spoko. Jeśli jednak polegasz na nim bardziej niż na swoich umiejętnościach to możesz się bardzo zdziwić. Ja korzystałem z urządzenia fabrycznego więc jego jakość nie pozostawiała nic do życzenia. O ile wiem to te chinole mają tendencję do rozkalibrowania i wtedy jest problem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czujnik cofania- opinie

Ja to nie potrzebuję takich wspomagaczy bo problemów z parkowaniem nie mam, tu chodzi o mojego ojca.Chodzi mi o proste urządzenie zadne tam bajery ale tez żeby było sprawne bo jak wywiercę dziury w zderzaku to żeby już było. Gorzej jak się to ustrojstwo rozkalibruje i ojciec zupełnie rozwali mi auto przy parkowaniu nowyt/sad

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czujnik cofania- opinie

Aż tak źle to chyba nie będzie ale z doświadczenia wiem, że jeśli ktoś sam czegoś takiego nie zamontuje to może mieć problem używaniem tego urządzenia. Do tego trzeba się przekonać.
Ja używałem czujnika z brzęczykiem. Kiedyś szef dał mi się kajtnąć swoją BMą i on tam miał kamery cofania i to jest bajer. Na początku jest trudno bo trzeba się przyzwyczaić do zniekształcenia obrazu. Potem jest bajka.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top