You are here:Start>Forum>Forum>FORD>Skrzypiaca szyba przy otwieraniu

Forgot password? | Forgot username?

Skrzypiaca szyba przy otwieraniu

Skrzypiaca szyba przy otwieraniu

Witam, jestem tu pierwszy raz.
Prosiłbym o jakąś poradę odnośnie skrzypiącej szyby w Fordzie Fusion. Robiłem już co się da zeby przestało skrzypiec tzn kilka razy umyłem szybę, wyczyściłem dokładnie uszczelkę i nic nie pomogło. Może są jakieś specjalne środki na takie skrzypienie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skrzypiaca szyba przy otwieraniu

O ile dobrze pamiętam to są dostępne na rynku środki na bazie bodajże sylikonu. Możesz spróbować też delikatnie nasmarować wazeliną techniczną ale nie przesadzaj bo zostawisz smugi. Ogólnie nada się każdy preparat który nie szkodzi uszczelkom.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skrzypiaca szyba przy otwieraniu

Wazelina to zostawi mi tłuste plamy na szybie więc nie chcę brudzić uszczelki bo później będzie ciężko wyczyścić. Spróbuję z silikonem bo on powinien wyschnąć i nie brudzić szyby.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skrzypiaca szyba przy otwieraniu

Jeśli przyłożysz się do pracy i nałożysz wazelinę tylko wewnątrz uszczelki nie powinno być problemu. Nie wiem o jakim sylikonie myślisz. Ja piałem o preparatach na bazie sylikonu. Takie preparaty stosuje się np. do smarowania tłoczków hamulcowych, o-ringów itp. Sam sylikon po wyschnięciu utworzy Ci warstwę, która może być powodem kolejnych problemów. Do piszczenia może dość Ci również problem z zamykaniem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top