You are here:Start>Forum>Forum>Pozostałe marki>Warszawa -nowy projekt

Forgot password? | Forgot username?

Warszawa -nowy projekt

Warszawa -nowy projekt

Widzieliście najnowszy concept Warszawy? Jestem pod wrażeniem bo auto naprawdę ma to coś może dlatego że konstrukcja ma  bazować na BMW M5  nowyt/big-grin  Sam chetnie kupiłbym sobie taką nową Warszawę.
http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/213/mini_1.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/213/mini_2.jpg

Edited by: klubik - Jul-16-2013 17:37:52

Attachments:
Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Warszawa -nowy projekt

Chyba nie ma się co napalać. W zakładach FSO gdzieś około 1995 roku mieli produkować motocykle. Miały to być stricte polskie projekty, nawiązujące do tradycji WSK. Projekty rzucały na kolana. Silniki miały mieć pojemność 125ccm oraz 250ccm , pracowano też nad 50ccm oraz 500ccm. 125,250 oraz 500 miały być 4T a 50 2T. Powstały prototypy i koncepty. Nawet Niemcy byli pod wrażeniem tych projektów a potem ktoś stwierdził, że nasz rynek jest za mały i produkcja będzie nierentowna. Z tą Warszawą będzie identycznie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Warszawa -nowy projekt

Projekt fajny ale wątpię że dojdzie do skutku, zwłaszcza teraz jak jest kryzys.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Warszawa -nowy projekt

Myślę, że kryzys nie ma tu większego znaczenia, nasz przemysł nie jest gotowy a właściwie to już nie jest w stanie uciągnąć przedsięwzięcia pod tytułem: "polski samochód". W tym kraju nie ma jednej większej odlewni. Wszystkie fabryki to zagraniczne przedsiębiorstwa.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Warszawa -nowy projekt

Firmy produkujące podzespoły mogą być jak najbardziej zagraniczne. Nie ma chyba na świecie marki samochodowej która produkowała by samochód od A do Z we "własnych" wytwórniach. Ważne aby firma produkująca "Warszawę" miała "polski" kapitał, linię montażową itp. rzeczy.

Druga sprawa to taka że w Polsce już wiele ilości super projektów było że szkoda gadać. Wesołe miasteczka, parki rozrywki, tory do wyścigów samochodowych, koleje wielkich prędkości, pierdylion kilometrów autostrad itp. Szczególny wysyp tych pięknych snów pojawia się przed wyborami. A potem że się nie opłaca, że to nie ma sensu bo nikt tego nie będzie używał itd.
Tak że ja nie wierzę w budowę "Warszawy".

Czasem wydaje mi się że żyje w filmie "Miś", a utwierdził mnie w tym wszystkim Prezydent Komorowski który powiedział. "Zbudujemy własną tarczę antyrakietową na miarę naszych potrzeb i możliwości". Nawet teksty z "Misia" te same. nowyt/laughing A potem sam ochoczo przystąpił do budowy.
http://img1.demotywatoryfb.pl/uploads/201208/1344586253_5u07d0_600.jpg

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Warszawa -nowy projekt

no dokładnie  nowyt/laughing  nowyt/laughing  nowyt/laughing 
Arrinera tez miała być taka super polska i co z tego wyszło?  - wielkie  nowyt/poo

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Warszawa -nowy projekt

W temacie odnośnie Fiata 500L już o tym pisałem ale tu też pasuje jak ulał. Polacy mają straszne kompleksy i choćby to auto było najlepsze na świecie to i tak go nie kupią, bo dziennikarzyna jeden z drugim stwierdzi, że BMW lepsze. W naszym kraju Polonez to oznaka biedy. Pamiętam jak jeszcze po naszych drogach jeździły Polonezy to właściciel byle Golfiny z początku lat 80 i przebiegiem blisko 300tys km czuł się lepszy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top