You are here:Start>Forum>Forum>OPEL>Opel Cascada

Forgot password? | Forgot username?

Opel Cascada

Opel Cascada

Nie wiem czy widzieliście nowego Opla więc wrzucam taki temat. O tym projekcie słyszałem już jakiś czas temu ale rozbawił mnie trochę artykuł na Interii gdzie w co drugim zdaniu jest informacji, że auto składane jest w Polsce. Czytałem na forum dyskusję o nowej Warszawie i tak mnie naszła refleksja. Żenadą roku jest bicie piany o tym jakie to auto jest Polskie itp. Polacy widać niczego się nie nauczyli. Jak Panda zaczęła się lepiej sprzedawać to poszła do Włoch. Jak Opel miał problemy finansowe to ograniczył produkcję w Polsce. My się podniecamy o oni mają nas w dupie. Wracając do samego samochodu, to fajny ale za te pieniądze to raczej towar eksportowy. Grubo ponad 100 tys zł to lekka przesada na polskie warunki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Cascada

Trzeba się czymś podniecać skoro u nas produkcja leży i kwiczy. Co do samego auta to nic specjalnego, fanem Opli nie jestem więc nie kupiłbym nawet za pół ceny. Jakoś nie widzę żeby auto odniosło sprzedażowy sukces, cabrio ma jednak małą rzesze fanów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Cascada

Za 100 000 można mieć Merca SLK. Samochody bez porównania, zarówno jeśli chodzi o styl jak i o jakość. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciekawi mnie tylko, czy na zachodzie Opel będzie się chwalić, że robi to auto w Polsce.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Cascada

Tak na pewno, taki głupi to nie jest żeby się chwalić. Zaraz by mu sprzedaż spadła. A jesli chodzi o samo auto to dosc ciekawe. Mercedes to jeżdżąca skarbonka  bo  jakościowo auta strasznie sie posypały ostatnimi czasy a biorąc pod uwagę drogi części i koszty serwisu to Opel ma szanse zawojować rynek.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Cascada

Auta typu cabrio nigdy nie zawojują rynku ponieważ nie ma na nie wielkiego popytu. Dziwi mnie trochę ta cena bo co jak co ale Opel zawsze robił tańsze auta dla Kowalskiego, ostatnio wystartował z Adamem który jak na miejski samochód tez nie był tani. Może próbuje zerwać z przeszłością i iść w ślady Audi czy Bmw?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Cascada

Może uznali, że rynek aut dla ubogich jest dla nich za mały i chcąc wypłynąć na szersze wody obrali inny target niż biedny Kowalski. Nie uwzględnili chyba tylko, że muszą się jeszcze wiele nauczyć zarówno na temat budowania samochodów jak i budowania wizerunku.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top