You are here:Start>Forum>Forum>HONDA>1.6 i-DTEC ?

Forgot password? | Forgot username?

1.6 i-DTEC ?

Re: 1.6 i-DTEC ?

Ja bym Niemców nie przekreślał oni mają rzeszę sowich wiernych klientów i mają w gdzieś konkurencję z Japonii. W USA Mercedes czy BMW podobnie jak w Europie jest to wyznacznik klasy i statusu. Samochody japońskie to trochę taka modna nowinka. To się powoli zmienia ale zanim nastąpi, wieszczona przez Ciebie hegemonia Japonii, Niemcy wprowadzą na rynek jakąś nowość, która pozamiata.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Wierny klient jest wiernym klientem do czasu. Ja od zawsze uwielbiałem AUDI, ale jak przeczytałem jakie rzeczy się dzieją z najnowszymi silnikami, to następnym moim samochodem na pewno nie będzie Audi ale Honda Accord.
A byłem takim wiernym klientem nowyt/laughing.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Dokładnie tak, Audi zaczęło nieźle szwankować bo sam myślałem o kupnie i tak jak ty zmieniłem zdanie co do zakupu. Myślałem o BMW ale też opinie mało pozytywne. Wychodzi że japońskie auta najlepsze.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że Audi, BMW i Mercedes zupełnie już olały segment aut niższej klasy. Być może ktoś to sprawdził i policzył, że bardziej opłaca się dbać o 2 klientów, co 2-3lata którzy biorą auta z najwyższej półki niż o piętnastu którzy kupują samochód na lat 10-15 a po okresie gwarancyjnym omijają ASO szerokim łukiem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Od klasy niższej jest Opel

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Według mnie to Niemcy w żaden sposób nie czują się zagrożeniu przez Japońską motoryzację, więc pozwalają na to aby Japończycy trochę sobie pohulali na ich terenie. Ja na motoryzację patrze z nieco innej perspektywy i wiem, że jak Niemcy coś wymyślą to Japonia potem przez 20lat próbuje osiągnąć choć zbliżone rezultaty.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Horn wrote:


Według mnie to Niemcy w żaden sposób nie czują się zagrożeniu przez Japońską motoryzację, więc pozwalają na to aby Japończycy trochę sobie pohulali na ich terenie. Ja na motoryzację patrze z nieco innej perspektywy i wiem, że jak Niemcy coś wymyślą to Japonia potem przez 20lat próbuje osiągnąć choć zbliżone rezultaty.

Naprawdę? Przykłady proszę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Tak jak pisałem inna perspektywa: BMW R1100GS.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Czyli co?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Ale co co ?
Prześledziłem historię zwycięstw w Rajdzie Paryż Dakar. Większość przypada w udziale konstrukcjom europejskim. Jedynie w kategorii Quadów, gdzie producenci położyli lagę na ten segment Japończycy wiodą prym. Rajdy i wyścigi to najlepszy sprawdzian dla technologi. To, że samochody są takie a nie inne to już tylko kwestia polityki firmy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top