You are here:Start>Forum>Forum>HONDA>1.6 i-DTEC ?

Forgot password? | Forgot username?

1.6 i-DTEC ?

Re: 1.6 i-DTEC ?

Bez obrazy ale gadasz jak potłuczony. Odnoszę wrażenie że ktoś ci płaci za nabijanie postów które nic do tematu nie wnoszą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

"Prześledziłem historię zwycięstw w Rajdzie Paryż Dakar. Większość przypada w udziale konstrukcjom europejskim" - skaczesz z kwiatka na kwitek, nie wiedząc czego się teraz chwycić żeby zapchać kolejny post. Najpierw mówisz o autach niemieckich a teraz o europejskich? Wnioski jakie wyciągnąłeś są krótko mówiąc śmieszne. Dla wyjaśnienia, to w ostatnich 30 Rajdach Paryż Dakar Nienieckie samochody triumfowały 6 razy, a japońskie 12.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Co w związku z tym, że w samochodach miały tyle zwycięstw jak w kategorii motocykli i ciężarówek zbierają cięgi. W tym temacie przeplatają się różne wątki i do tego odnosi się mój wpis. Głównie dotyczy on kwestii związanych z dominacją Japonii. Były to tylko przykłady.

P.S.proszę Moderatora lub Admina o zajęcie się kolega "faja" i jego sposobem komunikowania swoich racji. Forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo wygłaszać na min swoje poglądy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Gwoli ścisłości to Niemieckie auta wygrywały 9 razy. Do tego trzeba doliczyć 3 wygrane Citroena i 4 Peugeota.
Kiedyś Kubica powiedział mądre zdanie (co mu się rzadko zdarza), że wyścigi to poligon doświadczalny dla konstrukcji i innowacji. Zwykły kierowca nawet nie wie, że korzysta z technologi testowanej w F1.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

Pamiętam jak czytałem informacje o tym, że niemieckie auta są coraz bardziej popularne w USA kosztem Japończyków. Jak pojechałem do USA na wakacje to nie widziałem żadnego niemieckiego auta a najwięcej było rodzimych produkcji i oczywiście japońskich. Niemieckie auta sa cenione na świecie i nikt im tego nie odbierze. Prawdą jest że ostatnimy czasy dużo było wpadek produkcyjnych zwłaszcza Audi. Jak dla mnie cała ta dyskusja trochę nie ma sensu, jakby zestawić najnowszą Toyotę Avensis i Audi to pod względem awaryjności Audi leży i kwiczy. W praktycznie każdym teście niezawodności aut wygrywają samochody japońskie. Niczego to jednak nie zmienia, bo ludzie i tak wybierają samochód który im się najbardziej podoba.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 1.6 i-DTEC ?

120KM, 300Nn, to chyba fajny wynik z 1.6. Jak czytałem test CR-V to wyszło im 4,5 poza miastem i średnie 7. W Civic pewnie będzie mniej. Jedyne czego bym się bał to "sztuczne" odchudzanie silnika. Takie schodzenie w dół dobrze raczej nie wróży jego żywotności. Pożyjemy, zobaczymy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top