You are here:Start>Forum>Forum>ALFA ROMEO>Problem z przygasaniem Alfy 145 1.6

Forgot password? | Forgot username?

Problem z przygasaniem Alfy 145 1.6

Problem z przygasaniem Alfy 145 1.6

Pierwszy raz, więc cześć wszystkim.
Sprawa wygląda tak: od kilku lat jeżdżę Alfa 145. Ogólnie fajny samochód, choć ma swoje kaprysy. Ostatnio zaliczyłem małe bum i od tego czasu w trakcie jazdy silnik potrafi bez ostrzeżenia stracić moc. Nie gaśnie ale schodzi z obrotów. W trakcie kolizji uszkodzony został tylko zderzak i lampa więc nic wielkiego. Mechanik u którego naprawiam samochód nie wie o co chodzi. Odesłał mnie do kolegi po fachu ale ten okazał się niekumaty. Spotkał się ktoś z taką przypadłością ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z przygasaniem Alfy 145 1.6

Może uszkodzeniu uległ czujnik uderzeniowy i stąd problemy z odpalaniem?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z przygasaniem Alfy 145 1.6

Moja pierwsza myśl była taka, że to może być to, nie byłem pewny nawet czy taki czujnik jest w moim samochodzie. Powiedziałem o tym mechanikowi ale on od razu stwierdził, że to nie to. Wydaje mi się, że w przypadku czujnika problem występowałby stale a tu jest tylko przez chwilę. Szukam teraz jakiegoś ogarniętego typa z komputerem, może on coś znajdzie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z przygasaniem Alfy 145 1.6

Najlepiej jak podepniesz do kompa, jak czujnik uszkodzony to tez pokaże. Tak to trudno gdybać bo może to być tylko zbieg okoliczności że po stłuczce nie odpala. Moze byc tak że szwankuje coś bez związku z wypadkiem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z przygasaniem Alfy 145 1.6

Rozmawiałem z gościem, który o Alfach wie chyba wszytko i stwierdził, że według niego (nie widział jeszcze samochodu więc sprawę zna tylko z mojego opisu) problem leży gdzieś w układzie zapłonowym. Może moduł a może jakiś czujnik. Na weekend jestem umówiony na wizytę u niego z zakładzie i może się coś wyjaśni.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top