You are here:Start>Forum>Forum>FORD>Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Forgot password? | Forgot username?

Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Trochę przestraszyliście mnie tym 4motio, więc zacząłem szukać gdzie indziej. Kolega podrzucił mi pomysł zakupu samochodu od jego szefa. Fura to Mondeo z 2008roku. Cena jest spora ale chyba warto, bo samochód serwisowany wyłącznie w ASO i na bieżąco sprawdzany (jeździł sam szef i nie szczędził kasy). Minusy to przebieg, grubo ponad 200 tys ale w 100% pewny, bez kręcenia licznika i kombinowania. Spora rysa na błotniku (baba zajechała mu auto wózkiem sklepowym). Co sądzicie o tym samochodzie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Bezyna czy diesel? I le koni, jaka cena?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Auto dość fajne, tylko ten przebieg duży i nawet przy dieslu to moim zdaniem nie warto kupować. Przy takich przebiegach ludzie się aut pozbywają a nie kupują.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Ja jak szukam auta to zawsze poniżej 150tyś. Jak u ciebie jest grubo powyżej 200tyś to czeka cię kupa wydatków. To że auto było regularnie serwisowane to o niczym nie świadczy bo przy takim przebiegu auto staje się studnią bez dna.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

jak grubo ponad 200tyś to zapomnij o kupnie

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

To jest benzyna. Z tego co wiem to 145KM ale pewny nie jestem. Samochód jeździł dzień w dzień (podobno nawet w niedzielę i święta gość zaliczał kilkaset kilometrów) ale z drugiej strony dbał o niego lepiej jak o żonę. Jak oglądałem inne auta to na licznikach był przebieg 120 tys a w środku chlew jak po 300tys. Kumpel nie dawno kupił auto z 2007 roku z przebiegiem 160tys. Na przeglądzie okazało się że prawie 100 tys zniknęło po przejechaniu granicy. Jestem trochę w kropce bo 31tys zł to sporo kasy a ostatnio gdzie nie pojadę to jakaś mina albo grat.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

200 tys w 5 lat to dużo i nie dużo. W normalnym aucie to jest wyzwanie ale w przypadku aut służbowych to raczej norma. Pamiętaj jednak, że auto jeżdżące dla pieniędzy porusza się po drogach nieco inaczej. Swoim samochodem jak widzisz dół to zwalniasz a przedstawiciel próbuje nad nim przelecieć. Te auta dostają nieźle w pióro i dlatego po 5 latach firmy się ich pozbywają.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Za 31tyś i przebieg ponad 200tyś przy benzynie to śmiech na sali.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Teoretycznie jest to dużo w praktyce kupujący ma otrzymać Fordowski przegląd gratis. W trakcie przeglądu mają być sprawdzone wszystkie podzespoły auta i kupujący ma dostać wydruk. Wymienione mają być rozrząd, hamulce, wszystkie płyny i filtry, nabita i odgrzybiona klimatyzacja i wiele wiele innych. Z tego co wiem od kumpla, to jego szef chwali się, że wynegocjował gwarancję na ten przegląd.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Jakoś nie chce mi się wierzyć że to wszystko będzie gratis, przy takim przebiegu? Z jakiej racji? Producent sam sobie strzela w kolano bo wiadomo że to będzie słono kosztować. Takich gratisowych przeglądów to nawet przy nowych autach nie robią. Coś mi tu śmierdzi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top