You are here:Start>Forum>Forum>FORD>Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Forgot password? | Forgot username?

Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Juz to widzę, zrobią przegląd na odwal się i tyle bo kto niby ma za to płacić? Właściciel czy producent? Takie wymiany kosztuja kupę kasy, a jak znam życie to zostało to  już wliczony w cenę auta i stąd masz te 31tyś a nie 25tyś. Nikt na przegląd gwarancji nie daje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Chodzi o to, że facet ma flotę złożoną wyłącznie z Fordów i średnio co pięć lat ja zmienia. W tej chwili załatwia procedury związane z zakupem Kuga dla żony i SMax dla siebie. Proponowali mu podobno, że wezmą ich Fordy w rozliczeniu ale z tego co kumpel mówił, zaproponowali jakieś słabe pieniądze. Z tym samochodem Ford miał  też lekką obsuwę. Na ostatnim przeglądzie mechanik coś spier... i fura musiała stać 2tygodnie. Nie mieli auta zastępczego i w ogóle. Więc się koleś wkurw... i powiedział, że skoro on zostawia im co 5lat pół miniona złotych a oni go tak traktują to ma ich w dupie i idzie do konkurencji. Handlowiec, który negocjował tą transakcję, podobno mało zawału nie dostał ze strachu. Stwierdził, że oni więcej za ten samochód dać nie mogą ale mogą zrobić mu przegląd, żeby było go łatwiej sprzedać.
Co do gwarancji to kupujący dostaje papier, z wyszczególnieniem co było robione. Sprzedający zapewnia, że jeśli w ciągu 3miesięcy padnie coś z tej listy to jego w tym głowa, żeby oni naprawili swój błąd za darmo.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Przede wszystkim to w jaki sposób taka gwarancja miałaby działać ? Sam fakt zmiany właściciela, zdejmuje z Forda obowiązek respektowania tej gwarancji. Chodzi o to, że facet to sobie wynegocjował a nie ty. To ten gość jest kluczowym klientem Forda a nie ty. Jak ci się coś zepsuje to bez mrugnięcia okiem spuszczą cię na drzewo a przy 200tys przebiegu poważna awaria to kwestia dni.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Dokładnie tak jak pisze jet. Kupisz to auto i zostaniesz  z ręką w nocniku bo nikt nie będzie Ciebie traktował na specjalnych zasadach.
Może napisz do czego potrzebujesz auta a postaramy się coś doradzić bo widzę że miotasz się strasznie i jakos tak bez sensu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Chodzi o to, że szukam samochodu sprawdzonego i z pewnego źródła. Audi którym teraz jeżdżę też miało być super, hiper a na dzień dobry kosztowało mnie masę nerwów. W sumie pieniędzy wiele w nim nie utopiłem bo naprawy nie były poważne i drogie ale dużo było w nim radosnej twórczości i mechanicy się gubili. Auto stało ja się wkur..., mechanik się wkur... a końca problemów widać nie było. Teraz kiedy doprowadziłem samochód do ładu marzy mi się coś nowszego i lepiej wyposażonego. Nowy zakup nawet niech się psuje byleby tylko było wiadomo co się zepsuło.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Jeśli szukasz samochodu sprawdzonego i z pewnego źródła to pomysł zakupu tego auta tym bardziej wydaje się dziwny. Chcesz kupić auto po-flotowe, z przebiegiem ponad 200 000 km, szemranym przeglądem i jeszcze oczekujesz bezproblemowej jazdy ?! Przegląd ma sens tylko wtedy kiedy sam go zrobisz. Jak zrobisz takowy przed zakupem to masz duże szanse na udaną transakcję. Nawet jak stracisz 300zł na pełny przegląd to nie jest to kwota 30tys zł.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Piszesz jakos tak bezsensu że nie wiadomo co ci radzić. Ani nie napisałeś jakie auto szukasz, ani do czego. Mondeo z przebiegiem grubo ponad 200tyś uważasz za wart kupienia? I to jeszcze za 31tyś?! Człowieku, za taką kasę to kupisz auto z przebiegiem 100tyś z 2010 roku. Zabierzesz auto na przegląd a nawet dwa i będziesz miał pewność że jest w dobrym stanie. Czym tu sie podniecać, że gościu ma układy u Forda i zrobią mu serwis gratis? Na zachodzi auta z takimi przebiegami ida na złom albo do Polski bo nikt ich nie chce, a ty rozważasz zakup takiego wraka? Zastanów się czego chcesz od zycia i czy auto ma ci służyć latami czy nie, bo mam wrażenie że założyłeś temat dla zabicia nudy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

"Co do gwarancji to kupujący dostaje papier, z wyszczególnieniem co było robione. Sprzedający zapewnia, że jeśli w ciągu 3miesięcy padnie coś z tej listy to jego w tym głowa, żeby oni naprawili swój błąd za darmo." -  to jakieś tandetne te naprawy czy częsci skoro tylko 3 miechy dają. Połatają byle czym, wsadzą najtańsze chińskie badziewie żeby było a później będziesz miał jazdę. Dziwi mnie że w ogóle rozważasz taką ofertę, przeciez tu wyraźnie śmierdzi a twoje podejście jest delikatnie pisząc dziwne.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Szuszka jeśli masz do sprzedania Sedana z 2010 roku, z przebiegiem mniejszym niż 100tys km, full opcją (climatronic, Navi, pełna elektryka, tempomat itp) i nie jest to Ssangyong i wszystko to poniżej 31 tys zł to ja biorę. Fakt zarejestrowania w Polsce, pełne opłaty i bezwypadkowa przeszłość jest na tyle oczywistym, że chyba nie muszę wpisywać na listę wymagań.
http://www.youtube.com/watch?v=0As3IjWu6Vw
Oglądnij sobie w wolnym czasie i potem zastanów się czy moje postępowanie jest dziwne. Zwróć uwagę szczególnie końcówkę filmu. W kilku postach jak i w tym wyraźnie napisałem, że szukam sedana, młodszego i lepiej wyposażonego niż moje Audi. Szukam po rodzinie, znajomych i znajomych znajomych. W razie "W" chce mieć człowieka, którego będę mógł zjeb...ać i czy sądach włóczyć. Zobacz nawet w tym filmie widać, że jak coś jest nie tak, to goście od razu krzyczą, że auto klienta. Przerabiałem temat i nie chce mi się szukać potem tego "klienta". Jeżeli ktoś się lubi oszukiwać, że na zachodzie samochody robią 1000, max 2000 km rocznie to proszę bardzo.

Edited by: Artur - Aug-10-2013 18:59:10

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Ja już widzę, że jak coś ci się zepsuje w tym Mondeo po trzech miesiącach to pojedziesz do właściciela i będzie mu głowę suszył. W twarz ci się zaśmieje i tyle. Juz sama gwarancja na 3 miechy jest zastanawiająca, nie uważasz? Film prawdę mówi ale kto ci każe po komisach i zawodowych handlarzach jeździć?  Jest dużo prywatnych ogłoszeń od ludzi co o auta dbali, zresztą też nie każdy komis oszukuje.  Zabierasz auto do mechanika na dokładny przegląd i wiesz na czym stoisz. Gadżety i full wypas to nie wszystko, jak ci zależy bardziej na zabawie tempomatem i nawigacją to ok, ale przy przebiegu grubo ponad 200tyś długo się tym nie nacieszysz.
Jeszcze jedno, piszesz że szukasz po rodzinie. Znasz powiedzenie, że z rodziną to się najlepiej wychodzi na zdjęciu?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top