You are here:Start>Forum>Forum>FORD>Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Forgot password? | Forgot username?

Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Re: Czwarty wypust Mondeo- opinie.

Masz rację, że nie wszystkie usterki da się reklamować i w ogóle ale są rzeczy nadające się do telewizji. Ja swoje Audi kupiłem przez pośrednika. Dostałem faktury na usługi i części, zapewnienia, cuda wianki. Jak się potem okazało faktury były lipne a cała przeszłość samochodu fikcyjna. Mój znajomy kupił samochód od osoby prywatnej i przy rejestracji okazało się, że w Polsce jest dwa samochody z tym samym numerem VIN. Umowa była spisana u gościa w domu więc wiedział gdzie szukać. Pojechał do gościa do domu ale okazało się, że człowiek jest od dwóch dni za granicą, tak przynajmniej twierdzili sąsiedzi. Na całe szczęście cała sytuacja okazała się błędem urzędnika i na strachu się skończyło. Znam jednak przypadek człowieka który kupił samochód w komisie, zarejestrował go i jeździł nim. Po dwóch latach otrzymał pismo, że ma się zgłosić na komendę. Komis gdzie kupił samochód był dziuplą. Przez 4 lata jeździł po sądach i adwokatach. W tej chwili nie ma postawionych zarzutów i nadal może użytkować samochód ale sprawa nie jest jeszcze zamknięta. Zaraz napiszesz, że nie można popadać w paranoję i przy takim myśleniu to nikt by nic nie kupił i nie sprzedał. Ja niestety nie ma czasu ani możliwości jeździć po urzędach, komisariatach itp i sprawdzać historii każdego auta które oglądam. Stacje diagnostyczne czy mechanicy to co innego, bo do nich spokojnie można pojechać po godzinie 15 lub w sobotę a nawet w niedzielę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top