You are here:Start>Forum>Forum>FIAT>Zmieniarka do oryginalnego radia w Fiacie Brava

Forgot password? | Forgot username?

Zmieniarka do oryginalnego radia w Fiacie Brava

Zmieniarka do oryginalnego radia w Fiacie Brava

Mam w samochodzie oryginalne Fiatowsie radio. Przy zakupie facet w salonie proponował mi zmieniarkę (wtedy to był hit i kosztowało to krocie). Teraz znajomy dorwał gdzieś zmieniarkę (podobno była zainstalowana w identycznym Fiacie) i chce sprzedać za 100zł. Wszystko fajnie ale nie wiem gdzie się to ustrojstwo podłącza bo nigdy się tym nie interesowałem. Wdzięcz byłbym za jakieś sugestie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmieniarka do oryginalnego radia w Fiacie Brava

Kable zmieniarki powinny być gdzieś w okolicy tylnej kanapy ale nie wszystkie samochody były w nie uzbrojone. To, że sprzedawca mówił o możliwości nie znaczy, że masz u siebie całą instalację do tego potrzebną. Niedomówienia i półsłówka to jedna  z taktyk handlowych. Pogrzeb przy kanapie. Jeśli nie masz tam kabli to nie ryzykuj zakupu przed sprawdzeniem bo wydasz tylko stówkę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmieniarka do oryginalnego radia w Fiacie Brava

Jesteś pewien, że kable powinny się tam znajdować ? Wyczytałem, że gniazdo od zmieniarki powinienem mieć gdzieś po prawej stronie w okolicy tunelu centralnego. Dziś dość intensywnie szukałem i tracę nadzieje, że mam takie okablowanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
34

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top