You are here:Start>Forum>Forum>CITROEN>Proszę o opinie

Forgot password? | Forgot username?

Proszę o opinie

Proszę o opinie

Witam! Znalazłem to ogłoszenie i zastanawiam się nad kupnem. Proszę o opinie na temat tego modelu. http://sprzedajemy.pl/sprzedam-citroen- … ;offset=14

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

Auto wyglada na odpicowane, opis też zachęcający ale czy prawdziwy? Jak faktycznie jest tak jak piszą to niezły okaz ale to trzeba sprawdzić juz osobiście i koniecznie u dobrego diagnostyka.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

Ogłoszenie jest godne uwagi ale nic poza tym powiedzieć się nie da. Te auta cieszą się dobrą opinią i myslę ze warto kupić. Oczywiście po dokładnym sprawdzeniu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

Ja z Cytrynami (szczególnie z Xsarą) dobrych wspomnień nie mam ale znam kilak osób, które mają taki modle i nie narzekają. Po zdjęciach widać, że samochód jest lizany, pytanie tylko czy na sprzedaż. Opis jest długi ale według mnie lekko bez sensu (nie będę się nad tym rozwodził bo na 100% ktoś się przywali, że głupoty piszę). Nigdzie nie widzę wpisu na temat rejestracji w kraju i ewentualnych kosztów z tym związanych. Ja bym był jednak ostrożny, bo z samego opisu można wywnioskować, że mamy do czynienia z handlarzem (żeby było jasne to ja rozróżniam pojęcia komisu i handlarza).

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

No ale skąd wiesz że to auto jest sprowadzone, owszem ma zakryte tablice ale to jeszcze o niczym nie świadczy bo widziałem już wiele takich aut w komisach, a były polskie. Dlaczego nie masz dobrych wspomnień o tym aucie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

Kiedyś miałem to auto w rodzinie i było z nim dużo problemów, oczywiście nie twierdzę, że ten model też taki będzie ale trzeba być ostrożynym i dokładnie go przejrzeć. Ja jednak rozejrzałbym się za czymś lepszym, dla przykładu  Toyota Corolla,Honda.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

No oczywiście, że to o niczym nie świadczy ale też nie napisałem, że auto jest sprowadzone. Z komisami z zasady jestem ostrożny. W opisie jest dużo napisane ale są to same bzdety, bicie piany bez konkretów. Szkoda tylko, że jako zalet nie wymienia czterech kół i silnika a o stanie prawnym nie ma ani słowa. Można odnieść wrażenie, że nie pisze o tym co niewygodne.
Co do samego auta. W miesiąc po zakupie elektryczne szyby przestały działać a ich uruchomienie wymagało wymiany całego mechanizmu. Zawieszenie wymieniałem średnio co rok. Silnik brał olej. Auto w chwili zakupu miało 130 tys km.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

Patrzyłem na inne marki jak Toyota Corolla bo wiem że jest niezawodna ale nie znalazłem nic taniego, te modele trzymają cenę a jak coś jest w cenie 8tyś z 2001/2 roku to zmasakrowane. O Citroenie słyszałem dość mieszane opinie dlatego pytałem. Auto wydało mi się prawdziwą okazją i dlatego zacząłem się zastanawiać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

A tu masz jedną, nawet niedaleko mnie jest wystawiona: http://otomoto.pl/toyota-corolla-z-niemiec-sliczna-klima-C30082031.html

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie

W handlu samochodami nie ma okazji, są tylko większe lub mniejsze miny. Jak obserwuję rynek to odnoszę wrażenie, że nie ma aut, które się znudziły właścicielowi, w zdecydowanej większości sprzedawane są te, których naprawy się znudziły. Czasami lepiej kupić strucla i wyremontować, niż ładować się w picowaną nówkę. W takim szrocie wszystko masz na wierzchu a w okazjach to ktoś może zrobić się remont puszką farby i potem szukasz płaczesz i płacisz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top