You are here:Start>Forum>Forum>HONDA>Honda Civic Tourer zadebiutuje we Frankfurcie

Forgot password? | Forgot username?

Honda Civic Tourer zadebiutuje we Frankfurcie

Honda Civic Tourer zadebiutuje we Frankfurcie

Tak sobie przeglądałem Portale i natknąłem się na taki oto artykuł:
http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Honda-Civic-Tourer-zadebiutuje-we-Frankfurcie,wid,15891599,wiadomosc.html?ticaid=1111d6
Według mnie jest to najbrzydsza Honda w historii tej firmy. W latach 80-90 Hondy były nijakie ale ta jest paskudna. Tył wygląda jak w karawanie a przód to połączenie statku kosmicznego z sokowirówką. Masakra.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Honda Civic Tourer zadebiutuje we Frankfurcie

Sam nie wiem co o tym aucie myśleć, patrzę, patrzę i nie wiem czy mi się podoba czy nie...Coś ma ale nie wiem co, nie podoba  mi się bo jest takie przesadnie rozciągnięte, tył brzydki, zresztą Honda jakoś nie miała pomysłu na ten tył, nie udał im się zwłaszcza w starszej Accord Combi. Mi podoba się ta najnowsza Accord sedan, chętnie bym taką pojeździł.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Honda Civic Tourer zadebiutuje we Frankfurcie

Właśnie dla mnie to jest największa wada Hondy, ich samochody zawsze były nijakie. Nawet zagorzali fani marki podkreślają wyłącznie walory techniczne. W środku też jest jakoś tak azjatycko. Mój kolega który poza Hondą i Toyota świata nie widzi stwierdził kiedyś, że ta powściągliwość to zabieg marketingowy. Ten samochód ma dotrzeć do jak największej liczby klientów. Auta sprzedawane są w Azji, Europie i Stanach więc musi być uniwersalne. Może coś w tym jest ale to i tak nie zmienia faktów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top