You are here:Start>Forum>Forum>SKODA>podświetlana gałka zmiany biegów

Forgot password? | Forgot username?

podświetlana gałka zmiany biegów

podświetlana gałka zmiany biegów

Witam, chciałbym wymienić gałkę zmiany biegów w Fabii II na taką http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-p … 68679.html
zastanawiam sie tylko nad montażem bo niby pisze że uniwersalna ale nie jestem pewny jak to niby będzie pasować bo u mnie gałka jest taka wydłużona, poniżej zamieszczam przykładowe zdjęcie jak to u mnie wygląda. Czy ktos się orientuje jak to ma pasować do takiego drążka? 
http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/344/mini_gałka.jpg

Attachments:
Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: podświetlana gałka zmiany biegów

Tak z ciekawości zapytam: po co chcesz wymienić gałkę ? Nie obraź się ale według mnie ta gałka wygląda wieśniacko. Jeśli wnętrze twojego samochodu wygląda tak jak na załączonym obrazku to efekt będzie wyglądał koszmarnie.  Moim skromnym zdaniem taka gałka pasuje do jakiegoś Hot roda albo rat cara. W necie widziałem takie gałki z podświetlanym schematem z tym, że są one trochę droższe. Z drugiej jednak strony tak gałka ze schematem jest specyfikowna do modelu więc nie ma problemu z montażem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: podświetlana gałka zmiany biegów

Mi ta gałka się podoba, mam podobne wnętrze więc niebieskie podświetlenie gałki powinno według mnie wyglądać fajnie, chciałem to auto trochę ożywić. Widziałem taką gałkę w innym aucie i super to wyglądało. Nie wydaje mi się żeby to wygladało wieśniacko.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: podświetlana gałka zmiany biegów

Poszukałem trochę w necie i z tego co widzę Skoda nie stosuje gwintów tylko zaciski. Z opisu aukcji wynika, że producent przewidział taką sytuację. Ja osobiście nigdy nie miałem tej konkretnej gałki w ręku ale jest duże prawdopodobieństwo, że będzie pasować. To są produkty PRC więc nigdy nic nie wiadomo.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: podświetlana gałka zmiany biegów

Jak masz taką samą gałke jak na zdjęciu to według mojej opini jest ona całkiem przyzwoita i nie warto jej zmieniać. No ale jeśli już zdecydowałeś to jedyny problem jaki widze to to, że po zdjęciu oryginalnej gałki z jej dłuższym kołnierzem i zamontowaniu tej ledowej cały drążek się skróci i może być niewygodny w obsłudze.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: podświetlana gałka zmiany biegów

Sęk w tym, że te "katalogowe" zdjęcia akcesoriów bardzo często wprowadzają w błąd. Według mnie drążek się wręcz wydłuży. Oryginalnie drążek idzie do samego końca a tu doliczyć trzeba miejsce na całą "aparaturę" świecącą. Nie wiem też jak będzie wyglądała kwestia wpięcia kołnierza/mieszka. Niby na tej gałce z allegro jest rant ale po zdjęciu trudno stwierdzić czy będzie pasował. Wiem, że nawet takie gałki specyfikowane do modelu czasem lekko nie pasują i trzeba rzeźbić.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top