You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>Toyota Picnic proszę o opinie

Forgot password? | Forgot username?

Toyota Picnic proszę o opinie

Toyota Picnic proszę o opinie

Siema!
Jestem tu nowy i chciałbym poprosic o opinie na temat Toyoty Picnic. Chciałbym kupic takie auto,a konkretnie model z 2000roku 2.2 diesel  90KM z przebiegiem 230tyś. Ogladałem już to auto i jest w bardzo dobrym stanie, ma pełną książkę serwisową. U nas za wiele tych aut nie ma i niewiele można się dowiedzieć, wiem jednak że była to bardzo udana produkcja, praktycznie bezawaryjna i bardzo wytrzymała. Podobno przebieg 400tyś dla tego modelu to nic nadzwyczajnego. Na tym praktycznie moja wiedza się kończy. Czy ktoś z was ma jakieś dane albo zna kogoś kto miał albo może sam ma to auto i mógłby się podzielić doświadczeniami? Będę wdzięczny za pomoc.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Picnic proszę o opinie

Auto faktycznie mało popularne u nas ale w Niemczech albo Belgii to takich sporo widziałem. Starsze Toyoty na prawde sa niezawodne, zastanawiam sie jednak kto produkował silnik diesla do tego modelu bo jakoś nie kojarzę aby Toyota je robiła? Przebieg trochę duzy... nie było czegoś lepszego?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Picnic proszę o opinie

To były diesle Toyoty bo jednak troche ich produkowała, nie były to jakieś super mocne i ekonomiczne silniki ale w latach 90 wystarczyły. Auto faktycznie bezawaryjne.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
67

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top