You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

Forgot password? | Forgot username?

Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

Re: Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

Jeździłem wieloma samochodami i w żadnym nie udało mi się uszkodzić skrzyni. Zdarzały się urwane półosie czy ewentualnie wypadnięcie z częścią obudowy ale te uszkodzenie bebechów skrzyni to już wyższa szkoła jazdy. Rozumiem, że można wysypać skrzynię, 3 tys i strzał ze sprzęgła ale zarżnąć ja na dystansie to mnie przerasta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

Może tobie się nie udało bo wiesz jak jeździć ale są i tacy co tego nie wiedzą. To że auto koleżanki miało problem z wybierakiem to nie znaczy że Twoje też będzie miało.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

Ja w poprzedniej robocie miałem taki samochód jako auto służbowe. Firma to nie był gigant czy korporacja więc nie było mowy o wymianie po upływie gwarancji. Zresztą szefostwo najchętniej widziało by nas na rowerach albo z wózkami, bo to obniżałoby koszty. Naprawami zajmował się każdy, kto miał pojęcie o samochodach. Jak jak odchodziłem z roboty to auto miało najechane coś koło 250tys km. Samochód cały czas jeździł i to jeździł bez większych problemów. Kiedyś załadowaliśmy go tak, że tylne koła prawie tarły o nadkole. Z takim obciążeniem koleżka przejechał 120km i nic się nie stało. Pewnego razu laska pojechała nim w miasto i przywaliła miską w krawężnik. Pojawił się wyciek i przez kilka km durna baba jechała praktycznie bez oleju. Kolega pobiegł do sklepu, kupił baniak oleju. Dolaliśmy i pojechał do znajomego, który obiecał na szybkości naprawić zanim szefowa się dowie o awarii. Myśleliśmy, że silnik szlag trafił ale z tego co wiem to auto jeździ do dzisiaj a minęło już 2 lata od tego zdarzenia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

Pierwsze kilometry tym samochodem już za mną i przyznam, że zaczynam wątpić czy XC90 było dobrym pomysłem. Teraz czekam tylko na ocenę mechanika i diagnosty. Martwi mnie tylko ciche piszczenie przy skręcie i brudny silnik. Odnoszę wrażenie, że w tym aucie, o ile jest w stanie idealnym, zakochać może się nawet facet.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

Artur wrote:


Pierwsze kilometry tym samochodem już za mną i przyznam, że zaczynam wątpić czy XC90 było dobrym pomysłem. Teraz czekam tylko na ocenę mechanika i diagnosty. Martwi mnie tylko ciche piszczenie przy skręcie i brudny silnik. Odnoszę wrażenie, że w tym aucie, o ile jest w stanie idealnym, zakochać może się nawet facet.

O czym ty w ogóle piszesz? Nie rób z ludzi idiotów bezcelowym nabijaniem postów kolego!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

W ten sposób chciałem zakomunikować, że transakcja jest już bliska realizacji (to było wczoraj) a dziś, że jest już faktem.
Dziękuję wszystkim za opinie i rady.  Podzieliłem się też swoją wątpliwością na temat pracy zawieszenia ale to już nie istotne. Jeszcze raz dzięki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

No to gratulację z zakupu i niech się dobrze prowadzi! nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toyota Yaris 1.0 na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

Dzięki bardzo. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Piski zlokalizowałem i usunąłem przy pomocy WD40. Silnik też jest już umyty. Zostało talko malowanie albo polerka i czyszczenie wnętrza.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top