You are here:Start>Forum>Forum>ALFA ROMEO>Zmiana koloru podświetlania.

Forgot password? | Forgot username?

Zmiana koloru podświetlania.

Zmiana koloru podświetlania.

Podczas ogarniana tematu radia dostałem propozycję zmiany kolory podświetlania zegarów. Gość twierdzi, że za niewielkie pieniądze jest w stanie zrobić taki numer. Przyznam, że bardzo mnie to zaciekawiło, martwi mnie tylko efekt. Przerabiał ktoś ten temat ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana koloru podświetlania.

Kumpel zmienił same żarówki na inny kolor i sprawa załatwiona.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana koloru podświetlania.

Nie wiem jaki efekt uzyskał Twój kolega ale najczęściej taki zabieg wiąże sie z usunięciem farby z zegarów. Nowe diody to też nie taka łatwa sprawa ponieważ niewłaściwie dobrane będą biły po oczach i utrudniały odczyt.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana koloru podświetlania.

No właśnie. Kiedyś małolat na osiedlu zmieni sobie żarówki w swojej Astrze. W nocy wyglądało tak jakby gość zaświecił jakąś lampkę wewnątrz auta. Kumpel kiedyś go zapytał: o co chodzi z tą deską rozdzielczą ? Koleżka zrobi się cały czerwony i powiedział, że chciał sobie podświetlić lepiej zegary.
A wracając do sprawy. Gość oferował LEDy w różnych kolorach i jest nawet opcja, że można będzie zmienić kolor podświetlenia. Nie wiem czy się w to pchać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana koloru podświetlania.

Przede wszystkim po co chcesz zmienić kolor? Jak jest ku temu dobry powód, jak to że obecne żarówki słabo świecą albo zegary sa mało czytelne to jak najbardziej można ale jak chcesz to robić dla estetyki bo obecny kolor ci się nie podoba to zastanów się dwa razy. Jak farbę zdejmą z zegarów to później nie będzie przeproś. Najważniejsze żeby dobrać odpowiednią kolorystykę no i moc żarówek.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana koloru podświetlania.

Wcale nie trzeba usuwać farby z zegarów, oczywiście wszystko zależy co chcesz osiągnąć ale zazwyczaj wystarczy zmienić na diody i tyle.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana koloru podświetlania.

Zgadzam się, czasem wystarczy tylko wymiana żarówek, kumpel tak zrobił ze względu na słabo widoczne zegary, dał mocniejsze diody i pomogło.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top