You are here:Start>Forum>Forum>CHEVROLET>Daewoo a Chevrolet Matiz

Forgot password? | Forgot username?

Daewoo a Chevrolet Matiz

Daewoo a Chevrolet Matiz

Czy coś się zmieniło w tym samochodzie gdy produkcję przejął GM? Bo zastanawiam się nad kupnem Matiza, ale wiem że dawniej gdy producentem było Daewoo, to był to jeden z gorszych samochodów. Ogromnie paliwożerny, problemy z rdzą i ze sprzęgłem. Czy później coś się zmieniło później w jakości?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daewoo a Chevrolet Matiz

Jeśli chodzi o jakieś usterki to można powiedzieć że ten samochód jest jednym z lepiej skonstruowanych. Co do rdzy to w głównej mierze łapie jakieś śruby a nie blachę. Ale jednego nie zmienili cholernie paliwożerne silniki. Więc mogę ci poradzić poszukaj sobie jakiejś małej Toyoty lub Hondy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daewoo a Chevrolet Matiz

Daewoo się źle kojarzył więc zmienili na Chevroleta ale nic tak naprawdę się nie zmieniło. Plusem sa tanie części. Osobiście uważam że największą wadą jest duże spalanie tych aut. Matiz potrafi wypić nawet 12l w mieście!!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daewoo a Chevrolet Matiz

Chevrolet miała się kojarzyć z amerykańską motoryzacją, niestety u nas zaczęto produkować głównie małe auta miejskie które okazały się niewypałem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daewoo a Chevrolet Matiz

Auto jak auto, poza spalaniem nie widze powodu zeby się czepiać, zresztą duże spalanie to nie tylko problem chevroleta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daewoo a Chevrolet Matiz

Muniek wrote:


Chevrolet miała się kojarzyć z amerykańską motoryzacją, niestety u nas zaczęto produkować głównie małe auta miejskie które okazały się niewypałem.

I kojarzy się z amerykańską motoryzacją, głównie przez zużycie paliwa nowyt/smile liczone w galonach na 100km.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daewoo a Chevrolet Matiz

Dla mnie fajne auta do których mam sentyment nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top