Jesteś tutaj:Start>Forum>Forum>CHEVROLET>Jazda ekonomiczna - jakie obroty?

Zapomniałeś hasła? | Zapomniałeś nazwy użytkownika?

Jazda ekonomiczna - jakie obroty?

Jazda ekonomiczna - jakie obroty?

Siema. Zastanawiam się czy jest możliwe obniżenie spalania w Aveo. Trochę mnie ten jego apetyt na paliwo denerwuje i chciałbym trochę zaoszczędzić. Podobno w książce pisze przy jakich obrotach zmieniać biegi itd ale ja niestety nie mam książki. Ja staram się zmieniać biegi przy ok 3tyś, zastanawiam się co radzi producent?

Administrator wyłączył możliwość pisania postów przez niezalogowane osoby. Proszę się zalogować lub zarejestrować aby kontynuować.

Re: Jazda ekonomiczna - jakie obroty?

Z tego co czytałem biegi należy zmieniać od 2-3,5tyś obrotów. Ciężko cokolwiek poradzić, bo praca silnika zależy od wielu czynników, tak samo możesz mieć dwa takie same auta i zmieniać biegi w różny sposób. Ja zawsze wsłuchuję się w prace silnika i nie dopuszczam do drgania, piłowania itd.

Administrator wyłączył możliwość pisania postów przez niezalogowane osoby. Proszę się zalogować lub zarejestrować aby kontynuować.

Re: Jazda ekonomiczna - jakie obroty?

spalanie nie należny do najniższych i tego raczej nie zmienisz, jest dużo wskazówek na temat ekonomicznej jazdy więc możesz kombinować ale czy warto? no bo ile tak naprawdę zaoszczędzisz? sam wiesz jak jeździsz i czy faktycznie to mocno wpływa na zużycie paliwa? już lepiej pomyśleć o instalacji gazowej.

0 gości czyta ten temat 0 użytkowników czyta ten temat

Informajce

Statystyki

Wszystkich tematów:
955
Wszystkich ankiet:
0
Wszystkich postów:
6106
Użytkownicy

Ogólnie:
559
Ostatnio dołączył:
Shakal85
Obecnie online:
0
Gości online:
17

Online: 
Brak użytkowników online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
skoda fabia
in Ogólne
Paź-01-2019 15:18:38
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Paź-19-2018 23:29:44
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Paź-19-2018 23:27:14
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:23:03
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:22:59

Najnowsze wydarzenia

Przepraszamy, brak imprez.
Początek strony