You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

Forgot password? | Forgot username?

Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

Słuchajcie, ostatnio były robione badania w krajach europejskich i wyszło w nich, że największymi burakami na drogach są kierowcy BMW. Zajęli oni pierwsze miejsca pod względem cwaniactwa, łamania przepisów drogowych, agresywności i braku uprzejmości wobec innych użytkowników dróg. Na drugim miejscu znaleźli się kierowcy Land Roverów, na trzecim kierowcy Audi. Przyznam, że coś musi być na rzeczy, ale nie jestem pewny czy to samo auto tak ogłupia kierowcę, czy raczej głupi kierowca sięga po BMW...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

też o tym słyszałem, ciekawe... kawałek blachy a tak człowieka ogłupia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

Jak ktoś kupi BMW to wydaje mu się że jest lepszy niż inni. Cwaniaki i nic więcej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

nie ma co generalizować, przecież nie każdy Polak to pijak i złodziej prawda? Samochody potrafią nieźle ogłupić, także te z niższej półki. 

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

zgadzam się ze te auta cos w sobie mają, znam kilku właścicieli bmw i powiem wam, że to najgorsze buraki tak w życiu jak i na drodze. Przez to dużo ludzi też odchodzi od tych aut bo tak się źle kojarzą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

BMW to przede wszystkim luksusowy samochód nie dla plebsu a jak plebsu nie stać to najlepiej oczernić każdego kto takim samochodem jeździ

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

bez przesady bo na bmw stac niejednego kowalskiego i tylko tobie sie wydaje że takie auta kosztują majatek. A mówiąc szczerze  to sprzedaż bmw tez pozostawia wiele do zyczenia, każdy wie że sa to samochody dość awaryjne i o wygórowanej cenie. Ostatnio nawet w top gear się nabijali więc nie wiem gdzie tu ten luksus o którym piszesz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

nieźle się uśmiałem, że niby BMW to takie super luksusowe auto dla bogaczy

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

Jak też nie bardzo przepadam za kierowcami BMW, bo ja jeżdżę malutkim samochodem, a oni często trzymają się bardzo blisko z tyłu i wywierają presję aby szybciej jechać. Strasznie się wtedy stresuję, bo boje się że za chwilę we mnie uderzą. Straszny brak kultury i brak poszanowania innych kierowców! Tak więc niestety muszę zgodzić się z tą negatywną opinią o kierowcach BMW.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kierowcy BMW to najgorsze chamy?

W każdej plotce jest ziarnko prawdy ale nie popadałbym w paranoję. Jak każdy samochód z pazurem tak i BMW wymusza na kierowcy pewne zwierzęce zachowania. Stąd mamy agresywną jazdę, próbę dominacji nad innymi, chęć pokazania kto rządzi na drodze. Testosteron robi swoje i często dochodzi do tragedii. Szkoda, bo BMW naprawdę produkuje kultowe auta i przyznam, że dużo bardziej podziwiam takie fury kiedy to suną sobie spokojnie i dostojnie po autostradzie i nie próbują na siłę pokazać ile to mają koni pod maską. Każdy właściciel Fiata, Forda czy Opla naprawdę jest tego świadom i nie ma potrzeby udowadniać tego na siłę rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości co do kierowcy tej wspaniałej maszyny. 

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There is 1 guest and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top