You are here:Start>Forum>Forum>Pozostałe marki>Szukam motoru

Forgot password? | Forgot username?

Szukam motoru

Szukam motoru

WITAM! Niedawno zdałam prawo jazdy kat. A (chyba zazdrościłam mężowi, że to on zawsze prowadzi, a ja muszę dawać się wozić nowyt/smile ) Szukam teraz czegoś dla siebie. Trafiłam na takie cudo. Co sądzicie? Doświadczenie jakieś mam, bo czasem podkradałam mężowi moto, żeby sobie pojeździć. Dużych maszyn też się nie boję.
Kawasaki W800 - dane techniczne:
Silnik – 773 cm3, rzędowy, 2-cylindrowy, 4-zawory na cylinder, rozrząd SOHC napędzany wałkiem królewskim
Średnica i skok tłoka – 77x83mm
Stopień sprężania – 8,4:1
Zasilanie – wtrysk paliwa
Rama – podwójna kołyskowa, stalowa
Zawieszenie przód – widelec teleskopowy 39mm
Zawieszenie tył – dwa amortyzatory, 5 stopniowa regulacja wstępnego napięcia
Hamulec przód – tarcza 300mm, zacisk 2 tłoczkowy
Hamulec tył – bęben 160mm
Opona przód – 100/90/19
Opona tył – 130/80/18
Masa na mokro – 216 kg
Zbiornik paliwa – 14 litrów

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Szukam motoru

Fajna maszyna do bujania się. Jak nie jesteś jeszcze zdecydowana na Kawasaki to możesz rozważyć zakup Yamahy Virgo.

A rozważasz zakup nowej maszyny czy używanej? I druga sprawa, czym się wozi twój mąż?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Szukam motoru

Super maszyna i jak najbardziej polecam. Wspaniale wykonane detale naprawdę robią wrażenie. Miałem okazję jeździć i byłem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo dobrze się prowadzi, jest lekki i mało wymagający więc dla kobiety jak najbardziej pasuje. Jedyny problem jaki zauważyłem polegał na mało skutecznych hamulcach ale ten typ tak miał więc trzeba jeździć rozsądnie i reagować odpowiednio z wyprzedzeniem.
Myślę, że dla początkującego kierowcy jak najbardziej właściwy wybór, w ruchu miejskim i do jazdy na co dzień sprawdza się idealnie. No i do tego wspaniały i nietuzinkowy wygląd. Same plusy.  Myślę, że będzie zadowolona a jazda Kawasaki W800 da ci wielką frajdę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Szukam motoru

Dla początkującej kobiety w sam raz, mało awaryjny a do tego łatwy w prowadzeniu. Do jazdy w ulicznych korkach jak i na weekendowy wyjazd jak najbardziej się sprawdzi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Szukam motoru

A mąż wie co kombinujesz? Czy pytałaś się go o pozwolenie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Szukam motoru

Haha, nie potrzebuję męża prosić o pozwolenie. Ale tak, wiedział i pochwalał. Mąż jeździ na Kwie W650, więc oczko niżej od mojej maszyny. Dlatego też zastanawiałam się nad W800, na podobnym sprzęcie już jeździłam.
Ze dwa tygodnie temu kupiliśmy właśnie moto dla mnie. Powiem Wam, że świetnie się prowadzi.
Dzięki wielkie za pomoc nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There is 1 guest and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top