You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Jak sprawdzić amortyzatory?

Forgot password? | Forgot username?

Jak sprawdzić amortyzatory?

Jak sprawdzić amortyzatory?

Jak najlepiej sprawdzić amortyzatory? Mam wrażenie, że samochód zaczyna pływać podczas jazdy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jak sprawdzić amortyzatory?

Najlepiej pojechać na diagnostykę, koszt niewielki a sprawdzą dokładnie, a to pływanie to bardziej wygląda na sworzeń wahacza.

Edited by: Max - Sep-20-2014 18:41:00

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jak sprawdzić amortyzatory?

Popieram kolegę, najlepiej jak pojedziesz na stację, ja sam tak ostatnio sprawdzałem całe zawieszenie bo coś skrzypiało ale okazało się że nic poważnego a samemu to ciężko jak nie masz dostępu do warsztatu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jak sprawdzić amortyzatory?

Najczęstsze objawy uszkodzonych amortyzatorów to kołysanie nadwozia na nierównościach, pisk opon, stukot, kłopoty z utrzymaniem kierunku jazdy gdyż auto zaczyna pływać na boki, albo przy hamowaniu jakby wyrywa sie do przodu, zwłaszcza na zakrętach prowadzi sie bardzo niepewnie, na kierownicy mogą pojawiać się drgania a do tego jak masz ABS to może ci kontrolka sygnalizować ze coś nie tak. Często można tez zaobserwować spory wyciek oleju. Jesli u Ciebie są podobne objawy to nie masz co czekać tylko śmigaj do warsztatu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
17

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top