You are here:Start>Forum>View the posts of Bono15

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Bono15
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-12-2013 15:29:00
Category: Forum
Forum: Ogólne

nicky wrote:


Witam, ja nie miałam żadnej poważnej sytuacji ale niestety dwa razy złapałam gumę i to w najbardziej stresujących miejscach -  w centrum miasta. Raz najechałam na krawężnik i opona przebita, a drugi raz na gwóźdź! Strasznie się zdenerwowałam bo niestety nikt mi nie chciał pomóc, a ja niestety jestem chudzinką i opony zmieniać nie mam siły nowyt/smile  A tak na prawdę to się przyznam, że nie bardzo umiem... nowyt/sad

Potrzebujesz jakiegoś silnego mężczyzny, aby ci służył pomocą w potrzebie... Polecam się nowyt/smile

Dec-08-2012 16:11:21
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja zawsze upuszczam trochę powietrza w oponach, aby przyczepność była lepsza, w taki sposób można łatwo wyjechać z głębokiego śniegu bo opona większą powierzchnią dotyka do podłoża i dzięki temu zmniejsza się nacisk jednostkowy na cm2 . Dobry patent i polecam bo sam wielokrotnie sprawdziłem.

Nov-05-2012 14:57:45
Category: Forum
Forum: TOYOTA

może to być :
1 problem ze sprzęgłem tj. padający docisk sprzęgła i sprzęgło do wymiany (powinien być problem też ze wstecznym)
2 wyrobione plastikowe elementy prowadzące dźwignię zmiany biegów
jeśli jest to problem 2 to koszta naprawy niewielkie, niestety jeśli sprzęgło jest do wymiany to nie jest to tania sprawa ale i tak ostatecznie musisz pojechać do warsztatu żeby sprawdzili dokładną przyczynę i podali wycenę naprawy

Sep-16-2012 12:29:19
Category: Forum
Forum: CITROEN

Wszystko zależy od tego czy to benzyna czy diesel? Przebieg jest duzy i przy benzynie musisz się spodziewać, że silnik pójdzie do remontu po jakiś 50 tyś. Jak to diesel to jeszcze pojeździsz. Osobiście nie kupowałbym auta z takim przebiegiem, nawet jeśli ma książkę serwisową i jest w dobrym stanie ogólnym. Po takim przebiegu części się zużywają niezależnie od tego jak bardzo dbasz o samochód. Remont silnika to duży wydatek i lepiej nie ryzykować.

  • Index
  • » Users
  • » Bono15
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top