You are here:Start>Forum>View the posts of Przemek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Przemek
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-26-2013 20:38:58
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Auto faktycznie mało popularne u nas ale w Niemczech albo Belgii to takich sporo widziałem. Starsze Toyoty na prawde sa niezawodne, zastanawiam sie jednak kto produkował silnik diesla do tego modelu bo jakoś nie kojarzę aby Toyota je robiła? Przebieg trochę duzy... nie było czegoś lepszego?

Aug-26-2013 20:35:11
Category: Forum
Forum: MAZDA

W wielu modelach czujnik znajduje się za schowkiem pasażera, jest to małe czarne plastikowe pudełko.

Apr-10-2013 14:01:26
Category: Forum
Forum: FORD

"Ponadto znajomy twierdzi, że jeśli będę jeździł dieslem tak jak się nim jeździć powinno, to o spalaniu rzędu 6l/100km mogę zapomnieć." - a jak sie powinno diesle jeździć? Ja nie słyszałem, o jakimś niezwykłym sposobie jeżdżenia.

Jan-26-2013 13:52:31
Category: Forum
Forum: RENAULT

Adrian1 wrote:

Pytam bo na naszym rynku coraz częściej pojawiają się takie nowości. Jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał o konieczności odgrzybiania klimatyzacji a teraz to zaczął się robić poważny rynek. Nowości nie zawsze oznaczają coś złego. Ja tak czy tak pojadę do zakładu ale chyba fajnym pomysłem jest raz na jakiś czas takie sprayowe czyszczenie.

Brawo! Dokładnie tak nowyt/smile Raz na jakiś czas można przelecieć układ właśnie tym sprayem, jednakże co kilka lat warto jednak podjechać do specjalisty, który napełni i odgrzybi układ profesjonalnie od A do Z.

Jan-26-2013 13:51:31
Topic: Vitara
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Hmm autko jest delikatne, dlatego terenówką to raczej nie możesz jej nazwać. Fajnie się sprawdzi w bardzo lekkim terenie, no ale jeśli miałbyś na co dzień jeździć po terenach górskich, itp to raczej nie te autko. Zależy do czego Ci te autko potrzebne, bo jeśli chodzi o miasto, to również nie jest zbyt praktycznie ze względu wymiarów no i spalania paliwa...

Jan-26-2013 13:50:06
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Potwierdzam.. Sekwencja to już teraz podstawa, zwykły gaz to se możesz do staroci założyć.

Dziwne jednak, że w ASO powiedzieli Ci coś takiego. Zazwyczaj ASO jest cięte na gaz i nie polecaja montowania do swoich samochodów. Może z jakims znajomym rozmawiałeś?

Instalacja za 5 tyś? Chłopie, za to 2 założysz! Nie daj się nabrać na koszty. Ja kiedyś do BMW montowałem instalacje za 4500 zł, bo niby miała być jakaś mega cudowna, z gwarancją, itp. a był to zwykły bubel - dobrze, że odzyskałem pieniądzę. Zamontowali mi wtedy w innej stacji gaz za 2500 zł i chodzila elegancko przez ponad 25 tyś km, bo później sprzedałem ją i kupiłem większe autko.

Jan-05-2013 9:57:15
Category: Forum
Forum: BMW

uszczelka musi trzymać, sprawdź gdzie, delikatnie odegnij i posmaruj bezbarwną wazeliną dla poślizgu. często szyba chodzi lepiej jak zamykasz ją od strony pasażera niż kierowcy bo wtedy silniczek chodzi lepiej. przynajmniej u mnie tak jest. radzę zacząć od przesmarowania uszczelek bo z wiekiem często tak się dzieje że blokują szyby

Dec-28-2012 15:46:56
Category: Forum
Forum: Ogólne

Panowie i Panie - koniec zimy - i co, na to też macie jakieś rady? Bo w sumie brakuje już jazdy na ręcznym ;p

Dec-28-2012 15:46:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

Może akurat dobrze Ci się trafiło nowyt/smile Ja bym wolał używke, ale za to markową, niż nowe chińskie

Dec-28-2012 15:46:16
Category: Forum
Forum: Ogólne

No niby tak, ale w sumie wg. mnie warto zainteresować się nim, choćby ze względu bezpieczniejszej jazdy.

  • Index
  • » Users
  • » Przemek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
77

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top