You are here:Start>Forum>View the posts of Wojtek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wojtek
  • » Profile

Posts

Posts

Może tobie się nie udało bo wiesz jak jeździć ale są i tacy co tego nie wiedzą. To że auto koleżanki miało problem z wybierakiem to nie znaczy że Twoje też będzie miało.

Skoro koleżanka kupiła auto z drugiej ręki to może być i tak, że pierwszy właściciel niewłaściwie wrzucał biegi. U mnie w rodzinie wujek własnie tak rozwalił skrzynię biegów. Narzekał że to wina auta a jak kiedyś z nim jechałem to normalnie za głowę sie złapałem. Człowiek na siłę wpychał biegi, nie trafiał we właściwy bieg a do tego nie dociskał sprzęgła. Rok czasu i cała skrzynia poszła na śmietnik. Ciężko cos wyrokować jak nie mieliśmy auta od poczatku.

Aug-26-2013 21:20:16
Category: Forum
Forum: TOYOTA

To były diesle Toyoty bo jednak troche ich produkowała, nie były to jakieś super mocne i ekonomiczne silniki ale w latach 90 wystarczyły. Auto faktycznie bezawaryjne.

Aug-23-2013 19:55:41
Category: Forum
Forum: VOLVO

Z tego co wie to volvo nie ma stałego 4x4 tylko haldex a z tym możesz mieć same kłopoty.

Aug-23-2013 19:48:44
Category: Forum
Forum: VW

Bez przesady, jakoś w to nie wierzę bo niby na jakiej podstawie uważasz, że przejechanie 200tyś graniczy z cudem?? Sam sprawdzałeś czy Pan Rysio spod monopolowego ci powiedział?

Aug-21-2013 20:46:15
Category: Forum
Forum: RENAULT

Swojego czasu przewoziłem kanister z benzyną w bagażniku, a że korek był nieszczelny to wylało mi się sporo na wykładzinę. Później wyprawiałem cuda żeby usunąć ten smród i nic nie pomagało. Na koniec oddałem auto na profesjonalne czyszczenie. Tak na przyszłość, to może ktoś ma jakis sposób na usuwanie takich smrodów?

Aug-21-2013 20:31:59
Category: Forum
Forum: VOLVO

Dokładnie! A skoro Volvo zostało sprzedane to był ku temu powód, wiadomo, że nikt dobrze prosperującej fabryki  nie sprzeda. Myślę, że Chińczycy to ostatnie koło ratunkowe dla Volvo,  jak ktoś chce iść w zaparte to droga wolna, ale ta marka i tak schodziła na psy i czekał ją taki sam los jak Saba.

Aug-16-2013 20:35:28
Category: Forum
Forum: VW

Powiedzcie mi  jaki jest sens kombinowania samemu jak za 100zł można mieć profesjonalnie napełnioną klimę w zakładzie? Ten cudowny  preparat 4 w 1 kosztuje 130zł a już za 90 zł możesz mieć napełnioną klimę i gwarancję że nic nie nawali i będzie chłodzić jak należy.

Aug-13-2013 15:54:39
Category: Forum
Forum: HONDA

Co ty za herezje wypisujesz? Jak wyjąć bezpiecznik? Przecież to wyłączy nie tylko poduszkę pasażera ale i kierowcy! Ten bezpiecznik pewnie odpowiada za coś jeszcze, po jego wyjęciu będzie świeciła się kontrolka, a jak często też jest tak, że po ponownym włożeniu wywala błąd i trzeba jechać do warsztatu na jego kasowanie.

Aug-09-2013 16:29:53
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Trzeba być sadomaso żeby teraz mysleć o ogrzewaniu   nowyt/laughing

  • Index
  • » Users
  • » Wojtek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top