You are here:Start>Forum>View the posts of McLaren

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » McLaren
  • » Profile

Posts

Posts

Jeżdżąc po Europie zauważyłem że najbardziej bezkolizyjnym rozwiązaniem jest stosowanie rond. Dla przykładu w Niemczech praktycznie każde skrzyżowanie jeśli nie ma świateł ma właśnie rondo. Ruch jest płynny i bezkolizyjny. Do tego często zamiast drogiej wysepki rondo maluje się zwykłą białą farbą na asfalcie. Taki mały, tani myk a jeździ się dużo bezpieczniej. Nie rozumiem dlaczego u nas tego nie ma. Są takie beznadziejne skrzyżowanie gdzie dochodzi do wielu wypadków a nikt się tym nie przejmuje. Nikt nic mądrzejszego od koła nie wymyślił więc ja proponuje więcej rond!

Sep-15-2014 17:42:19
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Zastanawiam się ile naprawdę zaoszczędzisz na komplecie używanych opon. Nowe zimówki dostaniesz już od 88zł za sztukę np Dębica a do tego wiele firm ma w swojej ofercie promocje na zakup kompletu opon. Radzę poszukać bo może się okazać, że różnica niewielka.

Feb-03-2013 8:36:07
Category: Forum
Forum: VW

przyczyn może być kilka, jeśli to uszkodzony silniczek, to koszt wymiany jest duży, radzę pojechać na stację i sprawdzić, najprościej VAGiem. Może są źle ustawione nastawy początkowe klimatyzacji, można spróbować powrócić do ustawień początkowych za pomocą VAG.
Z tego co wiem to masa ludzi ma taki problem i błądzą jak dzieci we mgle, bo mechanicy tez rozkładają ręce. Ja nigdy nie miałem takich problemów, więc moja wiedza jest mocno ograniczona.

Feb-01-2013 10:09:12
Topic: C4
Category: Forum
Forum: CITROEN

Miałem okazje pojeździć nim trochę. Miałem 2 litrową benzynkę i powiem Wam, że sprawowała się znakomicie. Niekiedy były jedynie problemy z elektroniką, no ale to już normalka w tego typu samochodach. Poważniejszą usterką było jedynie padnięcie sprzęgła przy 130 tyś kilometrów, no ale wymieniono i dało radę.

Feb-01-2013 10:07:56
Category: Forum
Forum: BMW

W sumie zmiana tarcz to nawet dla amatora żaden problem.. Największy problem jest z tym, że niektóre auta po prostu mają tak pordzewiane śruby, że po prostu nie ma możliwości odkręcenia ich, więc jedynie w tym może być problem.

Feb-01-2013 10:06:58
Topic: Alfa GTV
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Hmmm 147 jest ciekawym rozwiązaniem, ale nie polecam Ci diesla nowyt/smile Jeśli chodzi o GTV - uważaj na jaki model trafisz, bo niektóre to tylko na złom się nadają. Jeśli dobrze poszukasz i trochę dołożysz, znajdziesz na pewno ciekawą ofertę.

Feb-01-2013 10:03:34
Category: Forum
Forum: ACURA

Nie jest tak kolorowo jak piszecie... Wiele ASO Hondy niestety nie ma dostępu do tych części, więc jest problem. W sumie tych samochód w Polsce jest mało, więc czasami na specjalne zlecenie mogą sprowadzić części, ale wtedy licz się z kosztami, niestety...

Dec-20-2012 18:27:09
Topic: 126p.
Category: Forum
Forum: FIAT

Ojjj jakoś nie widzę tych maluszków aż tak dużo na drogach. W sumie chyba powoli zaczynają ginąć wśrod rynku motoryzacyjnego.

Dec-20-2012 18:26:43
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Ja trochę słyszałem, jednak najczęściej są to problemy, ktore typowo w autach występują, więc tym bym się nie przejmował.

Dec-20-2012 18:25:55
Topic: Corrado
Category: Forum
Forum: VW

Mi się jakoś stare auta nie podobają, także również i ten jakoś za mną nie przemawia.

  • Index
  • » Users
  • » McLaren
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top