You are here:Start>Forum>View the posts of Jacek Piekarczyk

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Jacek Piekarczyk
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-22-2013 14:02:05
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Ja już kilka razy szlifowałem swoje tarcze i nigdy nie miałem żadnych problemów. Wiadomo, że żywotność jest znacznie krótsza, ale jak człowiek chce zaoszczędzić, albo chwilowo kasy brakuje, to jest to dobre rozwiązanie. Najważniejsze, to sprawdzić jaka jest minimalna grubość tarczy dopuszczana  przez producenta.

Jan-06-2013 12:26:32
Category: Forum
Forum: Ogólne

do 20tys to wybór aut jest ogromny i właściwie w każdym segmencie znajdziesz coś fajnego. Wszystko zależy czego szukasz, w segmencie aut małych znajdziesz najlepsze okazje bo taki samochody są najmniej wyeksploatowane i tu najlepiej przedstawia się sprawa z Hyundai, Fiat ,Toyota, Honda, Mazda i Volkswagen. Sa to bardzo dobre i sprawdzone marki, które posłużą ci przez kolejne lata. Bardzo fajnie wypada tu Hyundai i Honda.  W tym segmencie na pewno  uda ci się kupic auta młode i z małym przebiegiem co wpływa oczywiście na znaczną oszczędność kasy. Jeśli szukasz czegoś wśród aut większych no to musisz się liczyć z większym przebiegiem i starszym wiekiem. Mysle tu o Audi A4, BMW 3 E46, CitroenC5 II, Honda Accord, Mercedes C, Opel Vectra C, Toyota Avensis II, Mazda 6. Bardzo dobre opinie w rankingach otrzymała Avensis i Mazda6 ale niestety sa to modele dość drogie i do 20tyś to trzeba liczyć na 8, 9 latek na autko (myśle tu oczywiście o autach w dobrym stanie tech i średnim przebiegu) Musisz pamietać, że im auto jest wyższej klasy tym trudniej jest znaleźć dobrą okazję. Generalnie dominują tu samochody starsze i porządnie wyeksploatowane więc musisz się liczyć że przyjdzie ci sporo włożyć w naprawy itp. Auta 8 czy 9 letnie z dużym przebiegiem to pewne wydatki na naprawy. To co wydaje się być dobrą okazją za 20tyś może się w najbliższym czasie okazać koszmarem finansowym. Rynek jest pełen " niby okazji" ale tak naprawdę to trzeba się nieźle napocić żeby znaleźć coś godnego uwagi.

Nov-20-2012 16:31:26
Topic: Bravo
Category: Forum
Forum: FIAT

niezłe auto jak na fiata

Nov-20-2012 16:30:15
Topic: Espero
Category: Forum
Forum: DAEWOO

no to chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie

Nov-20-2012 16:28:58
Category: Forum
Forum: MERCEDES

zgadzam sie z poprzednikiem te auta to totalna porażka! sypia się niemiłosiernie a koszty napraw baaardzo duże. mercedes strzelił sobie w kolano z tym autem i do tej pory konkurencja się z tego śmieje. gościu sprzedaje tak tanio bo pewnie sam ma już dość i chce sie złomu pozbyć! pomyśl!

Sep-12-2012 19:04:27
Category: Forum
Forum: RENAULT

Sam nie jeżdżę Renault, ale mam kilku znajomych i wiem, że ta marka jest bardzo zawodna. Nie jest to niemiecka precyzja czy japońska wytrzymałość. Świadczy o tym choćby cena tych aut. Dobry samochód swoje kosztuje.

Sep-04-2012 18:31:21
Category: Forum
Forum: OPEL

Kiedyś sam miałem taki problem tyle, że bez huku. Jechałem dość szybko, wszystko było ok, aż do chwili kiedy w lusterku zobaczyłem chmurę dymu. Początkowo nie byłem pewny co się dzieje i skąd pochodzi ten dym, ponieważ samochód jechał normalnie i nie było żadnych innych nieprawidłowości. Po powrocie pojechałem na stację diagnostyczną, ale nic nie wykryto. Mechanik mi powiedział, że najprawdopodobniej zebrało się dużo sadzy w w układzie wydechowym, a w trasie, przy większej prędkości układ mocno się rozgrzał i i sadza zaczęła się spalać . To by się zgadzało, ponieważ ja zazwyczaj jeżdżę po mieście, a więc na małych obrotach.

  • Index
  • » Users
  • » Jacek Piekarczyk
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top