You are here:Start>Forum>View the posts of Krakow

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Krakow
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-13-2013 16:51:02
Category: Forum
Forum: AUDI

80% ludzi co kupuje 4x4 wcale ich nie potrzebuje a robi to dla szpanu, a później tylko narzeka że naprawy drogie, że opony kosztują fortunę. Nie dajmy się zwariować!

Sep-12-2013 17:53:09
Category: Forum
Forum: AUDI

Nie wiem jak to się stało że po tym wysypie aut 4x4 wszyscy dookoła muszą jeździć takimi autami. Nagle okazuje się że zimy są takie srogie i śnieżne  że nie da się przejechać zwykłym autem. Śmieszy mnie to bo jakoś wczesniej wszyscy sobie radzili bez problemów. Ile takich dni jest w zimie że snieg tak sypie że nie da się normalnie autem jeździć? Nagle okazuje się że jazda w zimie to tragedia i każdy musi mieć 4x4.

Sep-06-2013 17:09:11
Category: Forum
Forum: RENAULT

Renault nie sprzedaje baterii z tym autem i można ją tylko wynajć, a koszt to ok 200zł miesięcznie ale producent równocześnie wprowadza restrykcje tzn nie mozesz zrobić tym autem więcej niż 7tyś km rocznie. Jak dla mnie to wszystko jest jasne, Francuzi zrobili gówniane auto, którego nawet normalnie użytkować nie można. Po co się chwalą, że ładowanie baterii trwa tylko 3,5h a na jednym ładowaniu można zrobić ponad 100km jak od razu widać że to taka droga zabawka a nie auto.  7tys rocznie to nawet w mieście wychodzi żałosny wynik, bo jakieś 19 km.

Aug-24-2013 10:42:30
Category: Forum
Forum: VOLVO

Skandynawskie marki jakoś nie maja szczęścia i nie przyjęły się za dobrze na rynku europejskim. Pierwsze modele Volvo miały czym sie pochwalić, bo jako pierwsze zastosowały pasy bezpieczeństwa i ze względu na rozmiary okrzyknięte zostały jako najbardziej bezpieczne na świecie. Na tym jednak historia sie kończy, bo kiedy inne marki postawiły nacisk na bezpieczeństwo to okazało się że Volvo nie ma już czym się pochwalić. Niestety bezawaryjność nigdy nie była mocną stroną skandynawskich auta. Ceny napraw często przewyższają  Audi czy Mercedesa.  Moim zdaniem fakt sprzedaż Volvo chińczykom jest sygnałem do tego żeby zrezygnować z kupna tej marki, bo Volvo staraci na tej transakcji, tak jak miało to miejsce w przypadku ciężarówek, kiedy Volvo dzieliło skrzynie czy silniki z Renault. Jak masz robić interesy, to rób to z silnymi i rzetelnymi graczami a nie chińczykami.

Aug-14-2013 19:40:44
Category: Forum
Forum: CITROEN

Ciekawe jak ty dojrzałeś na zdjęciach że nie ma rys przy klamkach?? Normalne że takie rzeczy to się widzi w realu z bliska a nie na zdjęciach i to jeszcze takich robionych z odległości. Równie dobrze ten lakier może być w bardzo dobrym a ty się od razu doszukujesz teorii spiskowej. Kolega pisze że okazja bo  z opisu wynika że jest to bardzo dobrze utrzymany samochód, oczywiście trzeba to sprawdzić osobiście. Co z tego że takie auto można mieć za 5tyś? Znajdziesz i za 2tyś i za 1tyś jak poszukasz i co to też okazje?

Aug-13-2013 20:03:21
Category: Forum
Forum: HONDA

Ludzie, po co w ogóle kombinowac i poduszkę wyłączać? Fotelik powinno się umieszczać z tyłu i tyle a nie jakieś wynalazki, a co z bezpieczeństwem?? Policja powinna mandaty wlepiać jak leci za takie, połowa ludzi i tak poduszki nie wyłącza no bo wypadku mieć nie będzie, bo przecież tylko na zakupki jedzie i takie tam brednie, że się słuchac nie da.

Aug-12-2013 19:59:20
Category: Forum
Forum: VW

Dziwne że ten samochód w ogóle  jeździ, nie wiem co to za wynalazek i jak został dopuszczony do ruchu.

Aug-12-2013 19:44:24
Category: Forum
Forum: CITROEN

A tu masz jedną, nawet niedaleko mnie jest wystawiona: http://otomoto.pl/toyota-corolla-z-niemiec-sliczna-klima-C30082031.html

Jul-26-2013 19:08:56
Topic: Geely ?
Category: Forum

No pewnie że nowe auta nie są tak wytrzymałe i nie bedą bo to inna technologia. Nie ma co tu porównywać Audi 80 czy Garbusa bo to były inne czasy. W tamtych autach nie miało się co popsuć, a jak coś sie popsuło to i tak sam naprawiłeś. Bez przesady mamy inne czasy i auta są tak napakowane elektroniką i wszystkimi bajerami że ci nigdy nie pojeżdżą 20 lat, a nawet jeśli to będziesz musiał wymienić dokładnie wszystko i zabulić jak za nówkę. Tak to juz jest i  wszyscy tylko na to narzekają ale gwarantuje ci że jak by teraz wrócili do oryginalnej produkcji aut z lat 90' to i tak by ich nikt nie kupował bo ludziska kręciliby nosami że auta za prymitywne.

Jul-23-2013 21:26:45
Topic: Geely ?
Category: Forum

A czego wy sie boicie? Chiński szajs jest znany na całym swiecie to myslicie że ludzie na ich auta się rzucą? Polak moze i jest biedny ale za cel postawił sobie udawanie że tak nie jest i w chińskim aucie sie ni pokaże.

  • Index
  • » Users
  • » Krakow
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top