You are here:Start>Forum>View the posts of Krakow

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Krakow
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-23-2013 21:22:47
Category: Forum
Forum: HONDA

Renault to moze się chwalic ale i tak ostatnie słowo nalezy do Japończyków. Era niemieckiej motoryzacji chyli się ku upadkowi, marki jak merc czy bmw schodzą na psy a audi to odgrzewany kotlet. Ile można jeszcze wymyślić? Japończycy już są największą potęgą motoryzacyjną a ostatnie lata pokazują że nic nie jest w stanie tego zmnienić. Nawet największe  katastrofy.

Jul-19-2013 20:21:42
Category: Forum
Forum: MINI

To auta dla tych co mają trochę luzu i szukają samochodu o oryginalnym wyglądzie. Jak ktoś kupuje Multiple albo Mini to często na całe życie bo po prostu podoba mu się wóz i tyle. Wydaje mi się że takie oryginalne auta są odpowiedzią na nudę na naszych drogach i bardzo mnie to cieszy.

Jul-13-2013 21:21:59
Category: Forum
Forum: SAAB

niestety tak jest z każdą marką która bankrutuje ale myślę że Saab ma duzo do zaoferowania a wygląd zewnętrzny czy rodzaj wyposażenia to kwestia gustu. W krajach skandynawskich te auta wciąż cieszą się wielką popularnością.

Jul-11-2013 18:05:59
Category: Forum
Forum: FIAT

Jaki to model?Najczęściej są żaróweczki chyba  5W5

Jul-11-2013 17:56:16
Category: Forum
Forum: BMW

nie wiem czy wypada czy nie ale ja bym się nie cackał tylko od razu powiedział że chcę sprawdzić co jest grane, no jak ty się krępujesz to twoja sprawa ale zwróć uwagę na stan tapicerki, wykładziny pod nogami kierowcy oraz na wszelkie przełączniki czy są wytarte, porysowane itp bo to wszystko świadczy o dużym przebiegu.

Jul-09-2013 17:02:46
Category: Forum
Forum: RENAULT

Jak nagrzewają ci się tarcze to  oznacza to ocieranie okładzin klocków o tarcze. Przyczyn może być kilka min nie wracający tłoczek zacisku, pokrzywione czy zardzewiałe prowadnice lub jarzma zacisku zacisku, nieskuteczność hamulców tylnych kół.

Jul-05-2013 17:18:12
Category: Forum
Forum: TOYOTA

BRUNOX  sobie odpuść bo jest to drogi produkt a po pewnym czasie i tak wszystko zgnije. Taki sam efekt uzyskasz stosując najtańszą farbą antykorozyjną. Znacznie lepszy jest kwas fosforowy w dowolnym odrdzewiaczu np. Dragon.

Jul-05-2013 17:12:42
Category: Forum
Forum: HONDA

Kolego ja miałem taki sam problem i mój mechanik również proponował wymienić sprzęgło. Zastanawiałem się mocno bo auto miało juz sporo przejechane ale zastanawiało mnie też to że z innymi biegami nie było problemów i żadnych innych objawów też nie było. Pojechałem do innego mechanika a ten powiedział że do wymiany jest synchronizator 4 biegu.Po wymianie jak ręką odjął.

Feb-05-2013 18:48:30
Category: Forum
Forum: DODGE

szkoda gadać, cyrk na kółkach i tyle. oni sami już nie wiedzą co wymyślać żeby ludziska kupowali rodzime auta. amerykańce to pusty naród, plastik fantastic i hamburger w wielkiej łapie.

Nov-07-2012 13:54:42
Category: Forum
Forum: LEXUS

nie wiem czym tu sie podniecac auta juz dawno nie produkuja bo kojarzyło się z amerykańskim kinem lat 70
najnowsze laxust to ja rozumiem np. LFA albo GS to jest coś a nie jakiś skansen

  • Index
  • » Users
  • » Krakow
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top