You are here:Start>Forum>View the posts of Piotr

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Piotr
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-02-2014 18:57:49
Category: Forum
Forum: Ogólne

pojazdy elektryczne albo dwuśladowe np skuter

ale u nas za wiele się zrobić nie da bo już cała infrastruktura została wybudowana, fakt że beznadziejnie ale jednak. No bo dla przykładu jak zmienić wąskie ulice w centrum miast albo poszerzyć skrzyżowania między budynkami? Tego się już naprawić nie da! Zobaczcie co się dzieje z Zakopianką! Tyle lat walczą o lepsza drogę a i tak mamy to samo i korki na kilka kilometrów. Jak chcecie mieć lepsze bezpieczeństwo i jakość podróżowania to jedzcie do Niemiec albo Wielkiej Brytanii. U nas kierowcy będą skazani na korki, niebezpieczne skrzyżowania czy bzdurne oznakowanie. Ja złudzeń nie mam.

Oct-02-2014 18:47:56
Category: Forum
Forum: Ogólne

instalacja z certyfikatem jest bezpieczna a tą całą dyskusje można porównać do pytania czy latanie samolotem jest bezpieczne? Odpowiedź brzmi - tak, ale wypadki czasem się zdarzają. Tak czy siak każdy lata i jest zadowolony.

Oct-02-2014 18:43:54
Category: Forum
Forum: Ogólne

ja jeździłem i po zimie oddałem do renowacji bo wyglądały fatalnie. Sól robi swoje a jak masz wcześniejsze uszkodzenia to już całkiem.

May-05-2014 19:57:27
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Akumulator sprawdziłeś? To że kupiony 18 miesięcy temu o niczym nie świadczy bo może coś go nieźle doić dla przykładu nowe radio? Sprawdź napięcie.

Aug-16-2013 22:15:47
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Po oczyszczeniu z rdzy pomaluj farba podkładową a później już normalna farbą w wybranym kolorze. Pamiętaj tylko żeby wybrać farbę do wysokich temperatur bo inaczej wszystko zejdzie. Dobra jest Bolla w spreju wytrzymuje do 600'C nowyt/smile

Aug-16-2013 22:09:22
Category: Forum
Forum: VW

Ja kiedys próbowałem sam naładować klimatyzację, niby mi się udało i przez kilka dni chłodziło całkiem przyjemnie ale później przestało. Myślę, że nie warto wydawać kasy bo teraz dużo serwisów ma promocyjne ceny zwłaszcza że kończą się wakacje i upały się kończą. U mnie w warsztacie mają promocję i nabijanie klimatyzacji + odgrzybianie kosztuje 120zł. Gdzie jest więc sens robić to samemu?

Aug-09-2013 19:12:15
Category: Forum
Forum: KIA

No ale do czego to auto ma być i dla ilu osób, bo jak auto ma służyć do wożenia dziecka, wózków, fotelików itd to miejsca może być mało. Toyota jest ok ale cenowo dużo droższa. Kia ma tą przewagę, że ceny części są dość przystępne, ale z tym spalaniem to nie ma znowu jakiś rewelacji bo przy 1.0 pali 7l w mieście.

Aug-07-2013 16:14:09
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Generalnie może być nieprzyjemny zapach przez jakis czas bo co jak co ale do odgrzybiania używają chemii. Trochę to jednak dziwne, że u Ciebie zapach utrzymuje się przez tak długi czas. Czy ten zapach zmniejsza się po dłuższym używaniu klimy czy cały czas ma takie samo natężenie?

Aug-05-2013 18:06:15
Category: Forum
Forum: VW

Skoro mechanik twierdzi, że "całe podwozie to zlepek pseudotuningowego żelastwa poskładanego do kupy bez ładu i składu" to tak naprawde może tu chodzić o wszystko. Z drugiej strony skoro mechanik tak twierdzi to czego nie sprawdzi dokładniej co powoduje blokowanie kierownicy?  Nie bardzo można ci radzić bo przy wymianie zawieszenia mechanik mógł coś uszkodzić albo zrobić po swojemu a skoro miałeś juz wcześniej kombinowane to teraz może być problem.

  • Index
  • » Users
  • » Piotr
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top