You are here:Start>Forum>View the posts of Paweł

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Paweł
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-11-2014 17:36:26
Category: Forum
Forum: Ogólne

takie dyskusje są bezsensu bo przecież każdy kupuje samochód żeby nim jeździć a nie zastanawiać się czy dobrze zmienia biegi, czy aby nie za szybko rusza na światłach. Części się zużywają i nic na to nie poradzimy. Dotyczy to również aut benzynowych i jakoś nie łapię komentarza kolegi, że są same problemy z dieslem. Diesel jest bardzo wytrzymały i 300tys na liczniku to nic nadzwyczajnego, pokaż mi która benzyna tyle przejedzie.

Jul-30-2014 14:10:07
Category: Forum
Forum: Ogólne

Eskort? Nie rozśmieszaj mnie, miałem i wiem jak się sypał a do tego ruda go brała przy nadkolach. Znajomi też szybko pozbywali się tych aut była to studnia bez dna.
Polecam VW Golfa bo te starsze roczniki były niezniszczalne. Japońskie auta produkowane w latach 90 są godne polecenia ale nie wiem czy za 5tyś coś zadbanego kupisz bo one raczej trzymają na wartości. Corolla czy Mazda to bardzo dobry wybór.

Jun-14-2014 20:33:52
Category: Forum
Forum: Ogólne

Wszystkim broniącym kierowców proponuję przeczytać dzisiejszy artykuł na gazecie o tym jak to po rozpoczęciu kontroli trzeźwości w łódzkim MPK z pracy wyleciało już 19 kierowców.

Feb-13-2014 17:48:01
Category: Forum
Forum: KIA

Do tego dodaj kilkuletnią gwarancje. Jak dla mnie nie ma sobie równych, no może jeszcze toyota...

Jul-14-2013 8:57:41
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Mówcie co chcecie ale ja w życiu bym takiej dojazdówki nie kupił. Ani nie pojedziesz normalnie, auto przekrzywione wygląda beznadziejnie, podczas jazdy słychac szumy i pojawiają się drgania. Normalne kolo zapasowe to koło zapasowe, bez problemu możesz kontynuować podróż i jechać jak szybko chcesz.

May-19-2013 12:09:19
Category: Forum
Forum: VW

Od tłu nie uda ci się wypchnąć kluczyka bo nie ma otworu.

May-18-2013 16:17:59
Category: Forum
Forum: VW

Jak kluczyk siedzi w stacyjce to znaczy że auto jest uziemione więc po drugim kluczyku pożytku nie ma dopóki nie wyjmiesz starego.  Ważne żeby stacyjka była w pozycji zero, skombinuj sobie jakiś cienki drucik zagięty na końcu jak szydełko i spróbuj wydłubać, jak się nie uda to pozostaje rozebranie wszystkiego.

May-01-2013 19:27:42
Category: Forum
Forum: RENAULT

Może spróbuj sobie kupić preparat, który zapobiega parowaniu szyb, poza tym bardzo dobrze czyści on szyby i uniemożliwia osiadanie wilgoci.

May-01-2013 19:22:48
POSZUKIWANY MECHANIK W POZNANIU
Category: Forum
Forum: SAAB

no to gratulacje, długo to trwało ale w końcu! nowyt/smile

Apr-14-2013 12:23:16
Topic: Hummer
Category: Forum

no dokładnie, Amerykanie rozreklamowali Hummera jakby nikt inny wcześniej nie robił wytrzymałych aut, Rosjanie nie mają po co reklamować, bo i tak wiadomo, że ich aut nic nie pobije.

  • Index
  • » Users
  • » Paweł
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top