You are here:Start>Forum>View the posts of Masser

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Masser
  • » Profile

Posts

Posts

May-14-2013 15:32:16
Category: Forum
Forum: DAEWOO

inna sprawa, że używany alternator do Tico kosztuje jakieś 50zł, powiedz gościowi, żeby odżałował kasę i problemu nie będzie, jak chce sprzedać auto to chyba warto.

May-14-2013 15:28:55
Category: Forum
Forum: DAEWOO

jak uda się podłączyć to można, instalacja nie ucierpi bo nad tym czuwa regulator napięcia, to że alternator jest wiekszy np 90 to nie znaczy że taki prąd wciąż wytwarza. Może,  jak jest taka potrzeba, jak altek jest za duży na potrzeby akumulatora to nie zostanie w pełni wykorzystany. Nic ci tam nie wybuchnie nie martw się.

Feb-26-2013 17:47:00
Category: Forum
Forum: VW

ja stawiałbym na opla ze względu na niższą cenę i fakt, że ten model jest naprawdę bardzo udany, bardziej niż Sharan, bo tu płacisz za markę i nic więcej. Jedyny minus opla to większe spalanie ale możesz zamontować gaz.

Jan-28-2013 22:24:43
Category: Forum
Forum: RENAULT

Hmm a czy znacie jakieś szczególne specyfiki, które rzeczywiście będą odgrzybiać, a nie tylko przelecą przez układ klimatyzacji? No i jak to zrobić, po prostu wypsikać wszystko pod siedzenie od kierowcy czy postawić to czy jak?

Jan-28-2013 22:24:00
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Marta wrote:

To duże koszta, a dodatkowo jaką mam pewność, że nowa będzie lepiej wyprofilowana? Obecna szyba nie jest oryginalna Toyoty, bo nie ma na niej żadnego znaczka firmowego. Na rachunku też nie pisze, że to Toyota.

To, że szyba jest nieoryginalna to nie świadczy wcale o tym. Szkoda wymieniać szyby, bo niestety jest to spory wydatek. Zamienniki szyb wykonywane są z wysokiej jakości szkła, niemalze nie różnią się od oryginałów, dlatego też wątpie, żeby to była wina tego. Raczej poszukałbym problemu w kwestiach wycieraczek lub ewentualnie silniczka.

Jan-28-2013 22:20:21
Category: Forum
Forum: VW

Hmmm to rzeczywiście nie masz nic dobrego... Słuchaj, skoro poruszaniem radiem sprawia, że zaczyna coś działać, to stawiałbym po prostu na zwarcie albo stykanie się kabelków. W sumie zastanawia mnie fakt, że ktoś robił z tą elektroniką takie cuda. Nie musisz rozbierać całej deski. Proponuje Ci wymontowane panelu klimatronika + zdemontowanie radia, pobranie z internetu dosyć ciekawego oznaczenia kabli w Twoim aucie i zobaczeniem, którym kabel jest nie tak jak powinien.

Dec-30-2012 11:35:54
Category: Forum
Forum: Ogólne

Od stycznia? Z tego co w radiu słyszałem ostatnio to mówili, że dopiero za miesiąc.

Dec-30-2012 11:35:34
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja coś koło 740 zl na rok

Dec-30-2012 11:35:24
Category: Forum
Forum: Ogólne

No tak, wszystko już napisali używkonicy wyżej, więc nie ma nawet co dodawać, jestem tego samego zdania.

Oct-16-2012 17:31:37
Category: Forum
Forum: Ogólne

Skoki na bungee.

  • Index
  • » Users
  • » Masser
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
74

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top