You are here:Start>Forum>View the posts of Krystian555

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Krystian555
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-17-2014 13:50:02
Category: Forum
Forum: Ogólne

Kilka dni temu było u nas głośno o wypadku, w którym żywcem spłonęły trzy osoby. Auto na niemieckich blachach uderzyło ze znaczną prędkością na tył innego samochodu. W wyniku zderzenia nastąpił wybuch butli z gazem LPG i samochód stanął w płomieniach. Z powodu zgniecionych drzwi nie udało się wydobyć uwięzionych ludzi i spłonęli oni żywce. Kilka miesięcy temu była podobna sytuacja w Bułgarii.
Tak się zastanawiam czy LPG jest taki bezpieczny jak nas o tym zapewniają? Przecież o podobny wypadek kiedy to samochód uderza w tył drugiego nie trudno. Sam mam LPG i zaczynam się zastanawiać, tyle wariatów jeździ po drogach. Co o tym wszystkim myślicie?

Aug-12-2013 21:51:10
Category: Forum
Forum: KIA

Święte słowa!

Aug-12-2013 20:47:20
Category: Forum
Forum: HONDA

Kumpel miał to samo w BMW a w ASO zaśpiewali mu 600zł

Mar-31-2013 16:40:44
Category: Forum
Forum: TOYOTA

to dla tych co narzekają na nijakość Yarisa  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/149/mini_huyaradASH.jpg

Feb-10-2013 10:32:04
Category: Forum
Forum: Ogólne

a mi to już wszystko jedno, niech kontrolują ile się da, w ogóle niech wprowadzą stan wojenny

Feb-10-2013 10:29:15
Category: Forum
Forum: Ogólne

Kolejna kasa i utrudnienia dla zdających. Najgorsze jest to, ze nikt nic nie wie.

Feb-10-2013 10:27:48
Category: Forum
Forum: Ogólne

tu chodzi o to, że system szkolenia jest stary i niedostosowany do nowych egzaminów. Ludzie nadal wkuwają na pamięć, a tu na egzaminie dostają pytania na logiczne myślenie.  Tak samo było jak zmienili egzamin maturalny. U nas w kraju panuje przekonanie, że trzeba wykuć na pamięć i zdać, a później, to jakoś będzie. Współczuję tym co teraz zdają, bo sa takimi królikami doświadczalnymi. To mnie właśnie wkurza w tym kraju, że zaczynają robić przemeblowanie na górze, a nie na dole zmieniając system szkolenia.

Feb-10-2013 10:23:15
Category: Forum
Forum: Ogólne

A czy na kursie prawa jazdy uczą jak zmieniać koło? Tego trzeba się samemu nauczyć i tyle. Niestety, nikt tego kobietom nie pokazał i dlatego nie potrafią. Moja dziewczyna wie jak to zrobić, bo jej pokazałem i wiem, że jak złapie kapcia to sobie poradzi. Niestety większość mężczyzn nie myśli w takich kategoriach, a same kobiety tez nie są chętne do nauki. Myślą, że to taka ciężka praca i sobie nie poradzą.

Feb-10-2013 10:19:23
Category: Forum
Forum: Ogólne

ten co jeździ zgodnie z przepisami nie ma się czego bać i nie rozumiem tej wszej złości. Ok, poza terenem zabudowanym to stawianie radarów to czysta głupota, ale w mieście to co innego. Za dużo ludzi ginie na naszych drogach. Polska to jest kraj oszołomów i tylko duże kary pomogą w ogarnięciu tego syfu.

Feb-08-2013 17:39:40
Category: Forum
Forum: SUZUKI

fajne auto, ale szkoda, że tego napędu na cztery koła brakuje bo można by trochę pojeździć po górkach, a tak to zong. ja juz bym wolał kupić Jimny.

  • Index
  • » Users
  • » Krystian555
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top