You are here:Start>Forum>View the posts of Spec

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Spec
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-06-2014 15:49:04
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ostatnio była głośna sprawa właśnie o to że gościu nie chciał podać straży miejskiej kto kierował autem w chwili przekroczenie prędkości i zdjęcia przez fotoradar. Sprawa trafiła do sadu i sąd stwierdził, że nie ma możliwości egzekwowania takich danych bo jest ochrona danych osobowych, Tak więc w takim przypadku mandat może być nałożony na właściciela auta ale nie punkty karne. To się tyczy fotoradarów straży miejskiej bo z policją nie jest juz tak pięknie i konieczne jest wskazanie osoby która prowadziła samochód. Jest porozumienie europejskie i mandat będzie wysłany do Twojego kolegi do Anglii jeśli podasz, że to on prowadziła.

Oct-03-2014 18:06:56
Category: Forum
Forum: Ogólne

Zależy jakie ubytki lakieru chcesz malować, jak małe odpryski to pędzelek jak najbardziej się sprawdzi ale jak większą powierzchnie to zdecydowanie sprej ale ważne żeby kolor dokładny dobrać. Mi kiedyś w sklepie źle dobrali i wyraźnie odróżniał się od reszty. Dobrze, że to było na zderzaku i nie rzucało się mocno w oczy. Ja sprejowałem z pewnej odległości równomiernym strumieniem po całej powierzchni wtedy masz najlepszy efekt. Tak jak kolega wyżej ci radził żebyś wcześniej popróbował.

Oct-03-2014 17:59:59
Category: Forum
Forum: Ogólne

Kiedyś wylała mi się ropa na wykładzinę w bagażniku. Prałem ją ze trzy razy, suszyłam, psikałem neutralizatorem zapachów i nic nie pomagało. W końcu wypieprzyłem dziadostwo i kupiłem nową wykładzinę. 

Oct-03-2014 17:45:06
Category: Forum
Forum: Ogólne

Piski dochodzące spod maski wcale nie muszą wskazywać na pasek klinowy, czasem powoduje to koło pasowe gdy jest już mocno wyślizgane. Typowym objawem zużycia koła pasowego pompy wspomagania kierownicy jest pisk pojawiający się kiedy skręcisz kołami do oporu.

Jul-06-2013 11:58:48
Category: Forum
Forum: TOYOTA

używałem Brunoxa i rdza wyszła  po pół roku, tylko niech mi nikt nie pisze ze nie umiałem go używać bo wszystko robiłem zgodnie z instrukcja na opakowaniu.

Jun-25-2013 17:56:44
Category: Forum
Forum: SUBARU

Fajne auto jeśli szukasz czegoś pomiędzy samochodem rodzinnym, sportowym a terenowym. Chyba jedyny taki mix który praktycznie nie ma wad. Silnik ok bez rewelacji i w fotel nie wciska, duzo lepszy jest 158KM, bez problemu pracują na gazie. Mało awaryjne auta bez zbędnej elektroniki i bajerów ale za to wytrzymałe i dobrze radzą sobie w terenie. Jak pisał ci kolega Dakar jak trafisz na zadbany model to będziesz w siódmym niebie ale gorzej jak kupisz złom to sie nie wypłacisz bo musisz pamiętać że zamienników do Subaru nie ma!! Oryginalne części sa drogie więc trzeba i ten fakt wziąć pod uwagę.

Jun-24-2013 20:21:49
Topic: A4 B6 ?
Category: Forum
Forum: AUDI

Nie bardziej niż w innych autach ale że to Audi to ludzie myślą że nic nie ma prawa sie za szybko psuć, zawieszenie też nie a jak cos strzeli to szok!
Audi to nie jest jeżdżąca doskonałość i może ci pójść zawieszenie, turbosprężarka, albo rozrusznik to z najczęstszych awarii tego modelu. Są jeszcze problemy z elektryką i tandetnym wykończeniem wnętrz. Typowe problemy 80% aut jeżdżących po naszych drogach.

Jun-24-2013 20:12:16
Category: Forum
Forum: SUBARU

o jaki konkretnie model ci chodzi?

Jun-14-2013 18:34:47
Category: Forum
Forum: RENAULT

a bezpiecznik sprawdziłeś? Gdzieś jest zwarcie i najlepiej dać do sprawdzenia elektrykowi.

Jun-12-2013 20:23:04
Category: Forum
Forum: AUDI

No właśnie to nie takie proste bo z tego co czytałem prawo nie jest respektowane w Polsce. Miało być zmienione w tym roku ale nie zostało i nawet sprawa trafiła do sądu europejskiego dlatego coś mi się wydaje że bez przeróbki się nie obejdzie. Z drugiej strony jazda takim autem jest niebezpieczna, zwłaszcza na naszych drogach więc mnie nie dziwi niechęć do rejestracji anglików.

  • Index
  • » Users
  • » Spec
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top