You are here:Start>Forum>View the posts of Rudy

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Rudy
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-18-2014 20:37:18
Category: Forum
Forum: Ogólne

Karać finansowo i zabierać samochody ale nie jakieś 200zł co każdy zapłaci i za chwilę znów popełni wykroczenie. Tu trzeba takich kar żeby się nie wypłacił do końca życia.

Sep-22-2014 16:57:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

Popieram kolegę, najlepiej jak pojedziesz na stację, ja sam tak ostatnio sprawdzałem całe zawieszenie bo coś skrzypiało ale okazało się że nic poważnego a samemu to ciężko jak nie masz dostępu do warsztatu.

Jeżdżąc naszymi pięknymi drogami praktycznie na każdym kroku spotykam się ze złym oznakowaniem dróg, niebezpiecznymi skrzyżowaniami czy opłakanym stanem nawierzchni. Wiadomo, że wszystko rozbija się o kasę, ale przecież pewne rozwiązanie nie kosztują wiele, a zdecydowanie poprawiłyby jakość i bezpieczeństwo podróżowania. No choćby usuniecie niepotrzebnych znaków drogowych, które powodują oczopląs i utrudniają koncentrację. Osobiście zakazałbym też stawiania reklam przy drogach bo ograniczają widoczność i rozpraszają uwagę, usunąłbym też przydrożne krzyże.
Jakie są Wasze pomysły? Może warto takie rozsądne i praktyczne pomysły wysłać jako projekt obywatelski do rządu? Skoro nasi wspaniali politycy nie myślą, to pomyślmy za nich.
Piszcie!

Sep-13-2013 16:55:37
Category: Forum
Forum: RENAULT

Ciężko przewidzieć jak wczesniej nie miało się doczynienia z Paxem. Najlepiej jak pojedziesz do dobrego mechanika jak w serwisie nie chcą ci pomóc.

Sep-11-2013 19:42:13
Category: Forum
Forum: RENAULT

Sorry ale z Twojego pierwszego postu nie wynikało że kolega chce wymienić całe koła na normalne. Napisałes że chce wymienić felgi a to co innego. Jak założysz zwykłe opony to będzie ci sie świecił kontrolka.

Sep-11-2013 18:47:59
Category: Forum
Forum: RENAULT

No to przecież ci napisałem że mozna dokupić odpowiednie felgi do Paxa.

Sep-10-2013 20:50:33
Category: Forum
Forum: RENAULT

Według mojej wiedzy to możesz kupic specjalne felgi do opon z Paxem i wtedy nie ma żadnej choinki bo wszystko działa jak należy.

Sep-10-2013 20:32:50
Category: Forum
Forum: KIA

No nie jest łatwo bo sam temat przerabiałem. Wszystko tez zalezy od kleju jaki był uzyty, bo czasem nie zostaja żadne ślady i nalepka schodzi ładnie a czasem jest dużo gorzej. Jak u Ciebie tak jest to najlepiej jak naklejkę podgrzejesz i zmiękczysz klej najlepiej suszarką do włosów a później  odkleił. Jak zostanie klej to albo acetonem albo innym rozpuszczalnikiem a na koniec pastą polerską.

Sep-10-2013 20:27:05
Category: Forum
Forum: RENAULT

Jak zaczniesz ludzi na siłę ubierać jak choinki w odblaski i kolorowe kaski to efekt będzie taki że nikt na rower nie wsiądzie. Edukacja to się zgadza, ma sens w szkole ale jak jakis stary pijaczyna we wsi na rowerze śmiga to gdzie on jakiś tam przepisów się nauczy.

Aug-23-2013 16:49:44
Category: Forum
Forum: VOLVO

Człowieku, nie wiem co ty chcesz od życia, w dzisiajeszych czasach auta nie są tanią zabawka a jak boisz się wydatków (pomijam juz fakt że nawet jeszcze tego auta nie kupiłeś a już się trzęsiesz ze strachu) to kup sobie Malucha. Jak by tak wszyscy panikowali to by nikt samochodami nie jeździł. Widzę, że mechanika masz dobrego bo z tobą jeździ to będzie miał ci kto reperować jak cos nawali, a pewnie i z ceny spuści nowyt/smile

  • Index
  • » Users
  • » Rudy
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top