You are here:Start>Forum>View the posts of Max

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Max
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-14-2013 16:35:31
Category: Forum
Forum: FORD

może być wina ogumienia jak koleś mówi, małe ciśnienie, wybulenie na oponie albo krzywa felga.

Mar-06-2013 18:34:31
Category: Forum
Forum: ŁADA

Hipokryzja to jedno ale powiem wam że mnie najbardziej w***a zawiść, w tym kraju jeden na drugiego wilkiem patrzy, a jak jest się czym pochwalić to już w ogóle człowiek zyskuje samych wrogów. Mam takiego sąsiada co najbardziej się cieszy jak innym się coś nie uda, albo jak ktoś ciężko przędzie. Jak się nam stodoła spaliła to aż uśmiechu nie umiał ukryć podczas rozmowy.

Mar-06-2013 17:55:18
Category: Forum
Forum: Ogólne

A to ciekawy sposób  nowyt/confused  moze sam wypróbuję, ja mam znowu taki patent na czarne plastikowe zderzaki, często są zniszczone i po jakimś czasie robią się wręcz szare niż czarne. Ja po umyciu auta używam normalnej czarnej pasty do butów, takiej w pudełku, nie w płynie i dokładnie poleruje nią zderzaki. Super połysk  nowyt/cool

Mar-06-2013 17:45:24
Category: Forum
Forum: SEAT

Potwierdzam, jak miska pękła to tylko spawanie pomoże

Mar-04-2013 16:09:15
Category: Forum
Forum: LANCIA

Ja nigdy nie spotkałem się z wersją 1.9JTD, a 2.0JTD. Spalanie w cyklu mieszanym  6.5l/100km, miasto 8.8l, trasa ok 5,6l.  Rewelacji więc nie ma jak na silnik diesla. Pomijając kwestię spalania, to Lancia jest dobrym autem i dużo osób sobie chwali.

Mar-04-2013 15:50:40
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Pod wzgledem spalania to Tico nie ma sobie równych, no może znajdą się podobne bryki ale oczywiście za dużo większą kasę. Tico kupisz za grosze. Ok, wygląda dość opłakanie, ale do śmigania na niewielkie dystanse to w sam raz!  Poza listonoszami to raczej auto dla starych ludzi, albo kobiet więc duża szansa znajdziesz egzemplarz z małym przebiegiem i pełny witalności nowyt/smile
Dla mnie w tak niskim przedziale cenowym Tico nie ma sobie równych.

Feb-19-2013 17:35:53
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Temat ABSu jest długi jak rzeka, teoretycznie jak pada czujnik, to pada ABS. Piszesz, że u Cibie ABS działa, więc jest duże prawdopodobieństwo, ze to nie czujnik, tylko coś innego. Poproś gościa o podpięcie do kompa, to będzie czarno na białym co szwankuje. Moze byc tak, że pokazuje zepsuty czujnik, a w rezultacie jest on zanieczyszczony. Ja zacząłbym od wyczyszczenia czujników, sprawdzenia kabli i podłączeń, jednak najważniejsze, to podłaczenie do komputera.

Feb-16-2013 8:49:24
Category: Forum
Forum: FIAT

podjedź do warsztatu, bo nie jest to jakiś odosobniony przypadek, dużo się słyszy o takich sytuacjach. Klucze są do takich śrub, więc może nie trzeba będzie rozwiercać, bo to ostateczność. Dobry warsztat będzie umiał pomóc, a ja też spróbowałbym w ASO, bo może będą mieli te klucze.

Feb-08-2013 17:04:47
Category: Forum
Forum: FIAT

tak kojarzę, że ten zawór montowany jest  w pompie wtryskowej, a dokładnie na przewodzie dochodzącym do pompy.

Feb-01-2013 20:57:35
Category: Forum
Forum: NISSAN

Patrzę na to auto i nie wiem czy mi się ono podoba, czy nie. Wygląda tak odjechanie, że przypomina mi jakiś pojazd kosmiczny. Dostał nawet nagrodę za najlepszy design, ale ja nie wiem czy słusznie. Japończycy chyba trochę przesadzili z tym niecodziennym wyglądem i coś mi się wydaje, że Europa patrzy na to auto jak na model z japońskich kreskówek.
Taki pudełkowy mini van, ale przyznam, że spodziewałem się więcej miejsca w środku, bagażnik jest dość mały. Auto jest dość wysokie, więc musi się wygodnie podróżować. Zdziwiło mnie to, że dostępna jest tylko jedna wersja silnika benzynowego 1.6l 110KM, dość ubogo jak dla mnie. Inna sprawa, że z tak odjechanym wyglądem Nissan nie spodziewał się wielkich sukcesów sprzedaży.

  • Index
  • » Users
  • » Max
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top