You are here:Start>Forum>View the posts of Kacper

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kacper
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-09-2013 8:33:14
Category: Forum
Forum: DAEWOO

może być przepływomierz

Feb-20-2013 15:16:47
Category: Forum
Forum: RENAULT

przednia szyba czołowa jak sprawdzisz, to przepuszcza ok 78% , czyli zwykła szyba biała zatrzymuje ponad 20% światła, dzieje się tak, bo ona jest klejona i będzie światło zatrzymywała, choc tego nie widać. Generalnie te przepisy, to po to żeby zatrzymać tych wszystkich pojeb.  tuningowców.

Feb-19-2013 16:31:02
Category: Forum
Forum: FIAT

jak zlecisz taką robotę profesjonaliście, to nie będzie tak źle, ale ja jeżeli już to zdecydowałbym się zakup nowego auta niż takie przeróbki. Zawsze to fabryczna robota.

Dec-04-2012 15:34:00
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja też trzymam auto przed blokiem i nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to wygląda tragicznie! Przede wszystkim miejsca parkingowe są dość wąskie (wiadomo, żeby jak najwięcej było i nie ważne że z auta ciężko wysiąść) i w lecie to jeszcze da sie zaparkować ale zimą jest dużo gorzej bo zwały śniegu jeszcze je zawężają i linii nie widać więc każdy parkuje jak leci. Miejsc robi się mało, codziennie jest walka o miejsce, a jak do domu wrócisz wieczorem to już w ogóle nie ma o czym mówić i auto ląduje przy ruchliwej ulicy. Do tego dochodzą drogowcy, którzy jak odśnieżają główną drogę to cały śnieg zgarnia na samochody, więc rano przed odjazdem do pracy trzeba brać łopatę i odgarniać zwały śniegu, niestety niektórzy sa tacy wygodni, że zamiast zwalić ten śnieg na pobliski skwerek to zrzucają go przy aucie obok. Kiedyś mi tak samochód zasypali, że nie mogłem go znaleźć. Bardzo mnie to wszystko denerwuje i chętnie bym zapłacił te 300 zł na parking, nawet bez dachu, chodzi tylko o własne, bezpieczne miejsce, które zarządca będzie prawidłowo odśnieżał. Niestety mieszkam w centrum i do najbliższego parkingu strzeżonego mam 3km nowyt/sad

  • Index
  • » Users
  • » Kacper
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top