You are here:Start>Forum>View the posts of Lampard

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Lampard
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-09-2013 17:01:59
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Zgadzam się z Żółwiem, nie ma co przesadzać, bo w końcu Alfa to auto jak każde inne. Robisz przeglądy, wymieniasz co trzeba i kiedy trzeba i jeździsz. Jak zaczniesz  tak przeżywać, każdą ewentualną  usterkę, to będziesz się  bał z garażu wyjechać. Dla pocieszenie napiszę, że ostatnio oglądałem film gdzie robiono przegląd Alf i jak sie okazało, to w temacie awaryjności Włosi zrobili ogromny postęp nowyt/smile

Mar-30-2013 10:06:39
Category: Forum
Forum: AUDI

Ze światłami z allegro trzeba bardzo uważać, bo już nie jeden się na to nabrał, są sprzedawane  jako światłą mające homologację do ruchu w RP  z symbolem E4 ( a jest to tylko symbol kraju )bez symbolu RL ( ew DRL), a z oznaczeniem A02 co jest oznaczeniem lamp postojowych!!! Ludzie nie mają o tym pojęcia i montują takie, a później wychodzą niezłe jaja. Brat takie właśnie kupił i na pierwszym skrzyżowaniu policja go capnęła.  Inna sprawa, że dla policji wszystkie inne światła niż mijania są podejrzane, nawet jak masz założone światła do jazdy dziennej z homologacją,w pełni  legalne to i tak zatrzymują i sprawdzają co tu nie gra, albo myślą, że jeździsz na przeciwmgielnych. Jak dla mnie to za dużo zachodu i gra nie warta świeczki bo normalne światła w pełni wystarczają i przynajmniej policja się nie czepia i nie musisz się tłumaczyć co chwila.

Mar-11-2013 19:17:37
Category: Forum
Forum: FIAT

Do nagrzewnicy ida dwie rurki, na jednej powinna być taka śruba czyli ten odpowietrznik, o ile się nie mylę  nowyt/thinking

Feb-27-2013 18:50:30
Category: Forum
Forum: AUDI

sam myślałem nad zakupem A4 B6 cabrio, jak dla mnie to auto doskonałe. Upatrzyłem sobie nawet jedno do sprowadzenia, cudo czarny metalik  1.8 190KM z napędem quattro. Później sprawy mi się trochę pokomplikowały, skarbówka dobrała mi się do d..y i wyszło jak zawsze.
Co tu dużo gadać, świetny samochód, bardzo dobre osiągi, dynamiczny silnik, rozsądne spalanie. Wady? - jak dla mnie żadnych, mało miejsca w środku to argument, który do mnie nie przemawia, taka jest uroda tych aut. Dla dwóch osób miejsca jest dosyć. Nagrzewnica faktycznie bardzo wydajna, więc nie ma mowy o zimnym wnętrzu, nie wiem jak to jest z wychładzaniem, bo dach bardzo dobrze izoluje.

Feb-23-2013 19:24:06
Category: Forum
Forum: AUDI

Dach dachowi nierówny

Feb-23-2013 16:30:00
Category: Forum
Forum: AUDI

z tego co kojarzę, to Samuraj ma taki foliowy dach, więc o żadnej izolacji tu mowy nie ma.

Feb-23-2013 16:01:06
Category: Forum
Forum: AUDI

Bez przesady, Audi to nie jakiś chiński szajs, taki dach w zimie bardzo dobrze utrzymuje ciepło. Tak się składa, że czytałem dużo opinii na ten temat i przy sprawnym ogrzewaniu nie czuć różnicy czy dach szmaciany czy normalny.

Feb-23-2013 8:46:39
Category: Forum
Forum: AUDI

Takie gatki, że cabrio nadaje sie na drugie albo i trzecie auto do mnie nie przemawiają. Wszystko zależy od punktu "siedzenia". Jak ktos nie ma rodziny i jej nie planuje, to dlaczego nie miałby sobie kupić takiego auta? Co w nim złego? Wszyscy z góry zakładają, że auto ma służyć rodzinie z dziećmi, a jak sie do tego nie nadaje to jest be. Dla mnie to głupie myślenie, które szufladkuje wszystkich jak leci.  Sam bachorów nie mam i nie planuję, więc samochodów rodzinnych nie potrzebuję. Mam taki komfort i duże pole manewru, że mogę kupić co mi się podoba, bez sprawdzenia czy mi fotelik dziecięcy  i wózek wejdzie do środka.

Feb-23-2013 8:38:23
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ford albo Fiat maja najlepszą ofertę i na pewno znajdziesz auta w dobrym stanie. Nie ma co sie porywac na lepsze marki, bo będziesz tego żałował.

Feb-09-2013 12:04:43
Category: Forum
Forum: TOYOTA

sam pasek kosztuje grosze ok 40zł, roboty też wielkiej nie ma przy montażu, więc nie zbankrutujesz.

  • Index
  • » Users
  • » Lampard
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
21

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top