You are here:Start>Forum>View the posts of Adamek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Adamek
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-29-2013 19:09:29
POSZUKIWANY MECHANIK W POZNANIU
Category: Forum
Forum: SAAB

no to niezła jazda, teraz zapalił ale kto wie kiedy znowu odmówi posłuszeństwa? Ryzyk fizyk...zyczę jednak powodzenia i duzo wytrwałości nowyt/smile

Jan-25-2013 11:45:58
Category: Forum
Forum: RENAULT

Hmm zauważ zazwyczaj, że filter kabinowy i odgrzybianie klimy to dwie różne sprawy. Spraye stosuje się, psikając pod siedzenia, skąd brane jest powietrze, więc filtr cząstek stałych nie ma nic do tego. Profesjonalne odgrzybianie jest jednak warte swojej ceny, bo jednak jest to profesjonalny zabieg, z którego warto skorzystać, bo niestety nie ma co oszczędzać.

Jan-25-2013 11:43:53
Category: Forum
Forum: SAAB

Hmm czy warto pchać się w wydatek na zakup nowego? Zapewnie podjechałeś to niewłaściwego mechanika, podjedź lepiej do jakiegoś znajomego mechanika, niech on Ci doradzi co i jak i zapewne doradzi Ci odpowiednie wyjście z tej sytuacji. W sumie zastanawia mnie to, dlaczego niby nie można tego wyczyścić, skoro nawet sam piszesz, że jest takowa możliwość, bo sam robiłeś to zresztą.

Jan-25-2013 11:42:28
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Witam!

Miałem kiedyś podobny problem. Okazało się, że podczas wymiany przedniej szyby pojawił się problem z ustawieniem wycieraczek. Okazało się, że przy wymianie szyby jakiś kreytn oparł się o nie i okazało się, że przesunął się po prostu kont ustawienia tego silniczka i mechanizmu i niestety takie coś się zdarzało co pewien czas...

Jan-25-2013 11:39:46
Category: Forum
Forum: VW

Golf i gnije? Ty człowieku chyba nie wiesz co piszesz... Jak się nie znasz, to nie pisz... Audi nie jest wcale lepsze od VW. Człowieku nie pisz tutaj o Skodzie, bo masz jak byk napisane, że auto szuka dla kobiety VW a nie skodę! Jego kobieta pewnie nie będzie miała nawet ochoty spojrzeć na to autko, bo mi się tez nie podoba w ogóle

Jan-06-2013 12:01:32
Topic: Skyline
Category: Forum
Forum: NISSAN

Skyline jest po prostu piękny nowyt/smile W sumie każdy fan japońskich samochodów na pewno zdecydowałby się na ten samochodzik nowyt/smile

Nov-28-2012 13:49:15
Topic: Kameleon
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm skoro w moim regionie biorą sobie za zwykłe malowanie całego auta 4500 zł, więc za kameleon musisz liczyć gdzieś ok. 6-7 tysięcy z kosztami fabry oczywiście.

Nov-28-2012 13:48:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja kładłem folię carbon na prostym elemencie i wyszlo znakomicie, więc nie mam doświadczenia w tym, jak to wygląda w przypadku okrągłych elementow.

Nov-28-2012 13:47:44
Category: Forum
Forum: Ogólne

Potwierdzam - na tylne szyby nie musisz mieć atestu.

Nov-28-2012 13:47:11
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm widziałem już i tak, którzy w zimie jeździli z przyczepami nowyt/smile Nic mnie nie zdziwi - w UK widziałem, jak w pochmurny dzień jechali z dachem otwartym, gdzie temperatura byla może z 5 stopni... No ale cóż, wracając do tematu - kamper jednak jest lepszym rozwiązaniem, przynajmniej według mnie. Dla osób, które szczególnie się tym interesują, jazda kamperem będzie na pewno fajną zabawą i wypoczynkiem w jednym.

  • Index
  • » Users
  • » Adamek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top