Jesteś tutaj:Start>Forum>View the posts of Pudzian

Zapomniałeś hasła? | Zapomniałeś nazwy użytkownika?
  • Index
  • » Użytkownicy
  • » Pudzian

Paź-31-2014 17:01:19
Kategoria: Forum
Forum: Ogólne

No właśnie. Co nie tak z tym Kubicą,że nie opuszcza go pech? Od tragicznego wypadku i długiej rekonwalescencji Kubicę nie opuszcza zła passa. Co chwila słychać o tym, że nie ukończył rajdu, że był blisko mety ale urwał koło, że dachował i do mety dojechał ostatni. Zastanawiam się czy to zbieg okoliczności, narwany charakter Kubicy czy może jakieś fatum? Pech, który towarzyszy kierowcy rajdowemu nie wróży zbyt optymistycznie. Może lepiej, żeby znalazł bardziej bezpieczny sposób na życie? Co Wy na to?

Paź-22-2014 19:08:59

Egzamin na prawko to koniecznie trzeba zmienić ale jakoś nie ma pomysłu co dokładnie zmienić bo ostatnie zmiany nic nie dały. Mentalność ludzi musi się zmienić bo teraz wszystko jest nastawione na kasę. Egzaminatorzy też w łapę biorą albo oblewają bo wiadomo, że na tym ośrodek zarabia.

Paź-22-2014 19:04:07

Bardzo dobry pomysł i jestem jak najbardziej za nawet jesli znajdzie sie kilku idiotów którzy będą kozakować.

Paź-22-2014 19:01:26

No ale jaka to oszczędność jak diesel jest dużo droższy niż benzyna? Może ten VW czy C2 spalają 5l/100km ale w mieście to wątpię, że osiągniesz taki wynik. Dla przykładu Peugeot 107 1.0 benzyna spala niewiele więcej bo 5.5/100km albo Toyota Aygo z takim samym silnikiem 5.4/100km. No i odchodzą ci problemy z filtrem. Jak masz wiecej kasy na wydaniu to bardziej opłaca się zainwestować w hybrydę np. Honda Jazz Hybrydowa spala 5.2l/100km.
Najlepszą opcją jest instalacja lpg.

Paź-20-2014 13:30:31

Za granicą takie sekundniki się sprawdzają ale nie u nas bo u nas 60% kierowców to jełopy i będą mieli kolejny pretekst do tego żeby z takiego skrzyżowania ruszać kilka sekund wcześniej itp. Tym samym będzie też więcej łamiących prędkość bo widząc że mają 5 sekund do zmiany świateł będą pruli ile sie da żeby przejechać skrzyżowanie przed czerwonym. Zobaczycie że to doprowadzi do tragedii. Zamiast sekundników trzeba dać kamery żeby się te buraki nauczyły jak jeździć zgodnie z przepisami! 

Paź-20-2014 13:24:18

Popieram jak najbardziej, w tamtym roku zginęła moja sąsiadka przechodząc przez przejście dla pieszych. Jakiś debil jechał 100km/h w terenie zabudowanym i nie zdążył wyhamować. Już dość niewinnych ludzi zginęło na drogach i nie rozumiem dlaczego ten beznadziejny rząd nie podejmie jakiś konkretnych działań?! Przecież wszystko kończy się w tym gównianym kraju na obietnicach i czczych gadkach!

wszystko pięknie ale jak te poziome znaki maja być widoczne w zimie pod warstwą śniegu? To może się sprawdzi w krajach gdzie nie ma takiej zimy ale nie u nas. Ja juz bym proponował postawic czytelne znaki pionowe ale tylko tam gdzie sa naprawde niezbędne. Teraz to nie wiadomo na co patrzec.
To co mnie najbardziej wkurza to bezsensowne oznakowanie albo jego brak. Dla przykładu jadąc z Lublina do Warszawy na lotnisko nie ma znaków. Juz kilka razy jechałem i za każdym razem musiałem sie pytac ludzi jak dojechać. Tak samo jest przy wyjeździe z miasta, brak znaków albo jest ich kilka a później nic. Na autostradach to samo jest. Walna jakis znak na Tymową albo Wólkę Kozią a nie na większe miasto, żeby ludziom było łatwiej sie odnaleźć. Nie rozumiem takiej polityki.

Wrz-12-2014 14:14:38

Inicjatywa może i fajna ale skończy jak wszystkie inne bo niby skąd mają na to być pieniądze? Co, może z budżetu miasta?

Sie-11-2014 20:13:11

no właśnie to nie sztuka 300tyś nastukać w trasie a do jazdy po mieście diesel pasuje tak jak kij do oka.

Sie-11-2014 18:01:55

moja benzynka ma obecnie 250tyś na liczniku i całkiem dobrze się trzyma

• Index
  • » Użytkownicy
  • » Pudzian

Informajce

Statystyki

Wszystkich tematów:
955
Wszystkich ankiet:
0
Wszystkich postów:
6106
Użytkownicy

Ogólnie:
559
Ostatnio dołączył:
Shakal85
Obecnie online:
0
Gości online:
19

Online: 
Brak użytkowników online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
skoda fabia
in Ogólne
Paź-01-2019 15:18:38
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Paź-19-2018 23:29:44
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Paź-19-2018 23:27:14
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:23:03
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:22:59

Najnowsze wydarzenia

Przepraszamy, brak imprez.
Początek strony