You are here:Start>Forum>View the posts of Kruk

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kruk
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-09-2014 12:09:57
Category: Forum
Forum: HONDA

Ostatnio czytałem opinie na temat tych aut i sa naprawdę pochlebne. Samochody mało awaryjne i o mocnych silnikach zwłaszcza w dieslu. Z częściami i kosztami juz gorzej bo sa drogie ale pospieszające jest to że samochód rzadko się psuje.

Apr-10-2013 14:58:58
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Może samochód jak samochód tylko bardziej awaryjny. Nie jest to wyssane z palca, jak sobie poczytasz fora Alfy, to sie przekonasz, że to dość specyficzny samochód. Oczywiście nie twierdzę, że każda Alfa się sypie ale dużo tak i dlatego ja osobiście nie ryzykowałbym z zakupem tego samochodu, tym bardziej, że jak sam napisałeś nie ma w nim nic specjalnego.

Jan-30-2013 7:16:54
Category: Forum
Forum: HONDA

Hmm a widzieliście elektryczny dach w tym modelu? W sumie nie wierzyłem w to, dopóki nie zobaczyłem tego na własne oczy.

Jan-30-2013 7:16:12
Category: Forum
Forum: HONDA

W niektórych modelach było własnie montowane na tych klapkach nad głową, także jeśli nie ma w schowku to tam powinno być, a jeśli nie ma to zapewne było coś kombinowane i tyle.

Jan-30-2013 7:15:02
Category: Forum
Forum: HONDA

Może na innym było, ale lepiej chyba znaleźć informacje na tym forum, nie? Powiem Ci, że dopóki są wrzody, to możesz spróbować specjalnymi preparatami usunąć te oznaki rdzy. Zapewne może to pomóc, a jeśli nie to czekają Cię zaprawki.

Jan-30-2013 7:13:04
Category: Forum
Forum: HONDA

Witam,

Mój sąsiad ma problem z elektryką w swojej Hondzie Accord. Chodzi o model z roku 1996. Chodzi o to, że po zapaleniu auta przez chwile chodzi i później pojawiają się wszystkie kontrolki na raz i auto gaśnie, tak jakby gdzieś robiło się zwarcie.

Czy wiecie co to może być?

Dec-19-2012 15:14:52
Category: Forum
Forum: RENAULT

Może akurat ma zamiłowaniee do francuzów - z mojej strony - nie polecałbym raczej ze względów problemów z elektryką.

Dec-19-2012 15:14:14
Category: Forum
Forum: RENAULT

Hmm niedawno znajomi kupili i powiem Ci, że Renault pozytywnie mnie zaskoczył, bo te autko stają się coraz to piękniejsze.

Nov-29-2012 22:13:25
Topic: C4
Category: Forum
Forum: CITROEN

Mi jednak jak już to odpowiada wersja normalna - jakoś ta szyba w tej wersji rajdowej mi się nie podoba

Nov-29-2012 22:13:03
Category: Forum
Forum: DACIA

Hmm w sumie wyglądowo nic mu nie brakuje

  • Index
  • » Users
  • » Kruk
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top